هیو جکمن با بازی در نقش ولورین خداحافظی خواهد کرد

نویسنده:

۱۲:۴۹:۴۲

هیو جکمن، بازیگر 46 ساله استرالیایی هالیوود که در نقش ولورین بازی می‌کند، اشاره کرده که بعد از فیلم سوم ولورین از دنیای داستان‌های مصور مارول خداحافظی می‌کند.

او بر روی اکانت اینستاگرام خود عکسی از مشت راستش به همراه چنگال‌های معروف آدامانتیوم ولورین منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: "ولورین…برای آخرین بار. اچ.جی"  هیو جکمن بازی در نقش این ابرقهرمان را در سال 2000 و با بازی در اولین فیلم «اکس-من» آغاز کرد. از آن زمان تعداد زیادی دنباله در این مجموعه فیلم‌ها ساخته شده که از میان آن‌ها می‌توان به دو فیلم فرعی «خاستگاه مردان ایکس:ولورین» محصول سال 2009 و «ولورین» محصول سال 2013 اشاره کرد.

 طرفداران هیو جکمن نظر‌های بسیاری زیر پست او در اینستاگرام گذاشته و او را بهترین ولورین تاریخ خوانده‌اند. هیو جکمن سال گذشته در نقش ولورین و در فیلم «اکس-من: روزهای گذشته آینده» ظاهر شد؛ ولورین در این فیلم مأموریت پیدا می‌کند تا به گذشته سفر کرده و چارلز و خاویر جوان را ترغیب کند تا به او کمک کرده و اتفاقات را تغییر دهند تا دنیا آینده‌ای دیگر پیدا کند.

آخرین فیلم ولورین که هنوز نامی ندارد، در سال 2017 اکران می‌شود و پاتریک استوارت(بازیگر نقش پروفسور اکس) اشاره کرده که احتمالا در آن بازی خواهد کرد.
 

برگرفته از
هیو جکمن
لینک کوتاه