داستان بازی نسخه جدید سری Call of Duty در آینده‌ای تاریک و پیچیده روایت خواهد شد

نویسنده:

۱۲:۴۴:۰۹

سورس کد‌های سایت اصلی Call of Duty اطلاعاتی چون پلتفورم‌ها، داستان و مد‌های بازی را بر ملا می‌کند، سایت Charlie Intel اولین منبع خبری بود که متوجه این کد‌ها شد.

در این اطلاعات ذکر شده است که "Call of Duty: Black Ops 3 اولین نسخه از سری تحسین شده Black Ops است که برای کنسول‌های نسل جدید عرضه می‌شود." این موضوع به انتشار بازی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 اشاره دارد. همچین احتمال آن وجود دارد که بازی برای کامپیوتر‌های شخصی نیز عرضه شود، اما مشخص نیست که سازنده بازی کنسول‌های اکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن را برای عرضه در نظر دارد یا خیر.

داستان Black Ops 3 در آینده‌ای پیچیده و تاریک جریان دارد، زمانی که نسل جدیدی از سرباز‌های ماموریت‌های سیاه(Black Ops) پا به میدان گذاشته و مرز میان انسانیت و تکنولوژی که ما خلق کردیم، تیره و تار گشته است، آن هم در دنیایی که روبات‌های جنگی پیشرفته میدان جنگ را معنا می‌کنند.

ما همچنین از این اطلاعات متوجه شدیم که Black Ops 3 دارای سه مد اصلی بخش تک نفره، بخش چند نفره و زامبی است. تمامی این مد‌ها به گفته کمپانی Activision، ناشر بازی، آمده‌اند تا "عمیق‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین Call of Duty تا به حال ساخته شده را خلق کنند." سازنده Black Ops 3 برای اولین بار بخش زامبی را در نسخه Call of Duty: World at War که در سال 2008 منتشر شد، وارد این سری کرد.

داستان اولین نسخه از سری Black Ops که در سال 2010 عرضه گردید، در دهه 60 میلادی جریان داشت، در حالی که داستان نسخه دوم در دهه 80 و سال 2025 روایت می‌شد.
Activision اطلاعات بیشتری از Call of Duty: Black Ops 3 را در 6 اردیبهشت منتشر خواهد کرد. زمان عرضه بازی پاییز امسال مشخص شده است.
 

 

برگرفته از
Call of Duty
لینک کوتاه