جیمز وان، کارگردان «Furious 7» انتخاب وارنر برای کارگردانی «آکوآ-من»

نویسنده:

۱۲:۴۵:۱۲

جیمز وان، کارگردان فیلم «فیوریس 7» که به تازگی در سینماها اکران شده و فروش افتتاحیه جهانی خیره کننده 392 میلیون دلار داشته است، انتخاب اول کمپانی وارنر برای کارگردانی فیلم «آکوآ-من»(Aqua-man) معرفی شده است؛ آکوآ من فیلم ابرقهرمانی جدید کمپانی وارنر است و بر اساس شخصیتی به همین نام از کتاب‌های مصور شرکت دی.سی ساخته می‌شود.

هنوز هیچ پیشنهادی به وان نشده اما او انتخاب نخست استودیو وارنر نام گرفته و صحبت‌های اولیه در جریان است. جیسن موما(بازیگر نقش دروگو در مجموعه بازی تاج و تخت) به عنوان بازیگر نقش اصلی این فیلم انتخاب شده است. او برای اولین بار در این نقش در فیلم «بتمن مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» بازی می‌کند. او در فیلم‌های «تیم عدالت» هم ظاهر خواهد شد.

با این حال مشکلات زیادی بر سر امضای قرارداد با این کارگردان استرالیایی وجود خواهد داشت، و یکی از آن‌ها احتمال ساخت فیلم هشتم مجموعه «سریع و خشن» است که هنوز در این مرحله کارگردانی ندارد، اما به نظر نمی‌رسد حالا که فیلم «فیوریوس 7» فروش کلی خیره کننده 500 میلیون دلاری داشته، استودیو یونیورسال بخواهد از کار با جیمز وان دست بکشد.

مشکل دوم، کارگردانی فیلم «The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist» توسط وان است که فیلم برداری آن پاییز امسال آغاز می‌شود و احتمالا با تولید فیلم آکوآ-من تداخل پیدا خواهد کرد.
اگر وان کارگردانی این فیلم ابرقهرمانی در مورد شاه آتلانتیس را هم بر عهده بگیرد، نقطه درخشان دیگری به کارنامه کارگردانیش اضافه خواهد کرد، او کارگردانی را با فیلم «اره» آغاز کرد و سپس به کارگردانی فیلم‌های ترسناکی چون « Insidious» و دنباله‌اش و اولین فیلم «Conjuring» پرداخت. او با کارگردانی فیلم «فیوریس 7» و موفقیت چشمگیر این فیلم، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

برگرفته از
Furious 7
لینک کوتاه