شرکت ایکیا مراسم عروسی آنلاین برگزار می‌کند!

نویسنده:

۱۲:۱۳:۰۵

شرکت لوازم خانگی سوئدی ایکیا برای زوج‌های آماده ازدواج، مراسم ازدواج مجازی برگزار می‎کند. افراد می‌توانند از وبکم‌های لپتاپشان استفاده کنند تا صورتشان به جای عروس و داماد در مراسمی مجازی به همراه دوستانشان قرار بگیرد!

سایت «ازدواج آنلاین» ایکیا در حال حاضر تنها به زبان سوئدی فعالیت می‌کند و در این سایت، عکس‌های مربعی صورت کاربران بر روی بدن‌هایی در یک صحنه عروسی چسبانده شده و مراسم عروسی برگزار می‌شود. عکس عروس، داماد و عاقد همگی در صحنه چسبانده می‌شوند.

در این سایت، زوج‌ها حتی می‌توانند پس زمینه صحنه ازدواج را هم انتخاب کنند! از یک ساحل زیبا با نسیم لطیف تابستانی گرفته تا ازدواج بر روی یک قایق و حتی یک جنگل جادویی. تبلیغ ویدیویی این وبسایت به صورت حیرت انگیزی تأثیر گذار هم هست، اشاره می‌کند که تنها شما هستید که می‌توانید در چنین مکان‌های لوکس و هیجان انگیزی ازدواج کرده، نگران خرج و مخارج نباشید و تمامی دوستان و آشنایان خود را به مراسم عروسی دعوت کنید!


 
در این وبسایت علاوه بر صحنه عروسی، مکان‌ها و فضاهای دیگری هم برای ادای سخنرانی بعد از عروسی وجود دارد. این وبسایت حتی به فیس بوک نیز متصل شده و به افراد اجازه می‌دهد که تبریکات خود را پست کنند.

نظر شما در مورد برگزاری چنین مراسم ازدواجی چیست؟

 

برگرفته از
مراسم عروسی
لینک کوتاه

دیدگاه