[اعلامیه ایسوس] مادربورد TUF Trooper B85 ایسوس – سرسخت و قدرتمند

نویسنده:

۰۴:۵۱:۳۳

کاربران و طرفداران ایسوس که با محصولات این شرکت به خوبی آشنا هستند میدانند که مادربوردهای این شرکت همانند سایر محصولات ایسوس در گروه های مختلفی طبقه بندی میشوند و در این میان نیاز کاربران نقش قابل توجهی را ایفا میکند. قطعات و تجهیزات به کار رفته در مادربوردهای سری TUF ایسوس از کیفیت و جزئیات ویژه ای برخوردار هستند که آنها را در رده مادربورد های سرور قرار میدهند و همین امر نشان دهنده ثبات، پایداری و اطمینان پذیری آن ها میباشد. ایسوس به تازگی مادربورد جدیدی از سری TUF با مدل Trooper B85 را معرفی کرده است که این مادربورد با کیفیت بسیار بالا و قابلیت تحمل شرایط سخت ساخته شده است. Trooper B85 TUF در رده مادربوردهای سرور قرار میگیرد و پایداری و طول عمر بالای دستگاه را تضمین میکند. مادربورد TUF Trooper B85 ایسوس توسط مهندسین گروه TUF طراحی و ساخته شده است و به عنوان یک مادربورد رده سرور به مدت 5 سال ضمانت شده است.

مادربورد TUF Trooper B85 امکانات انحصاری سری TUF از جمله سوکت LANGuard Ethernet و TUF ESD Guard 2 را در اختیار دارد تا از مادربورد در برابر صدمات ناشی از تخلیه الکترومغناطیسی جلوگیری کند. این مادربورد که مبتنی برچیپ ست B85 Express اینتل طراحی شده است، جدیدترین نسخه از مادربوردهای TUF است و از مزایای تجهیزات با ثبات TUF، TUF Audio با پوشش فیزیکی و TUF Thermal Radar Core با قابلیت مدیریت حرارت سیستم بهره میبرد.
 
ثبات و پایداری در رده مادربوردهای سرور و نظامی
در ساخت مادربورد TUF Trooper B85 از تجهیزات نظامی متعددی استفاده شده است بنابراین در هر شرایطی از عملکرد قابل توجهی برخوردار میباشد. استفاده از خازنهای 10K سیاه رنگ ژاپنی تا 20درصد از تحمل بیشتری در برابر حرارت و 5 برابر طول عمر بیشتر در مقایسه با سایر خازنها برخوردار هستند. از طرفی چوک های TUF از مواد با کیفیت ضد زنگی ساخته شده اند که به خوبی از عهده وظیفه از بین بردن گرما و ثبات مادربورد برمی آیند.
تمامی مادربوردهای TUF Trooper B85 ایسوس تحت آزمونهای متعدد و سنگین در حداکثر دمای 55 درجه سلسیوس به مدت 48 ساعت و در هوایی با 90 درصد رطوبت مورد بررسی قرار گرفته اند. به علاوه این مادربوردها به مدت 20 ساعت در محیطی با دمای 60 درجه و 90 درصد رطوبت در معرض شوک های حرارتی شدید آزمایش شده اند تا از عملکرد و قدرت آن ها در شرایط سخت آب و هوایی نیز اطمینان حاصل شود. مهندسین مادربوردهای سری TUF ایسوس بیش از 7000 ساعت مادربوردهای TUF Trooper B85  را بررسی کرده اند تا قابلیت سازگاری این مادربوردها با بیش از 1000 دستگاه را تضمین نمایند. بنابراین با اطمینان میتوان گفت که این مادربورد جدید ایسوس نیز با لوازم جانبی متعددو متنوعی سازگار بوده و کاربران را با محدودیت اتصال آن ها به مادربورد خود مواجه نخواهدکرد.
 

محافظت بی عیب و نقص در برابر آسیب های ناشی از تخلیه الکترومغناطیسی
سوکت LANGuard  به کار رفته در مادربورد TUF Trooper B85 از فناوری پیشرفته ای در مدیریت سیگنال ها برخوردار است و خازنهایی در اختیار دارد تا خروجی سیگنال را بهبود بخشد. این سوکت که تحت استانداردهای نظامی مورد بررسی قرار گرفته است از مادربورد در برابر نوسانات ناشی از رعد و برق و الکتریسیته ساکن محافظت میکند. مادربورد B85 ایسوس نسخه به روز شده TUF ESD Guard 2 را نیز در اختیار دارد که از مادربورد در برابر تخلیه ناگهانی الکترواستاتیکی محافظت میکند. نسخه TUF ESD Guard 2 به گونه ای ساخته شده است که دو برابر قدرتمندتر از نسخه قبلی آن باشد و تمامی پورتهای USB و کانکتورهای صوتی را پوشش میدهد.
 
مادربورد TUF Trooper B85 به تجهیزات صوتی ویژه TUF audio نیز مجهز شده است تا تنظمات صوتی دستگاه در هر شرایطی و با توجه به نیاز کاربر در هنگام گفتگوی آنلاین، تماشای فیلم و یا پخش فایلهای صوتی به راحتی امکان پذیر شود. با پیاده سازی سخت افزارهای حرفه ای و پوشش محافظ فیزیکی امکان تفکیک سیگنالهای آنالوگ و دیجیتال از یکدیگر به راحتی امکان پذیر شده و تداخل امواج نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. نتیجه استفاده از این امکانات سخت افزاری، تولید صدایی واضح و با کیفیت و همچنین امکان بررسی بصری با استفاده از نشانگرهای LED موجود روی مادربورد میباشد.
برای اطمینان از ساختار خنک کنندگی، مادربورد TUF Trooper B85، ایسوس از TUF Thermal Radar استفاده کرده است. این سیستم دمای بخش های مختلف مادربورد را تنها با یک کلیک برای کاربر به نمایش در آورده و امکان تنظیم آن را در اختیار وی قرار میدهد. TUF Thermal Radar به کاربر کمک میکند تا تنها با یک کلیک از به روز بودن سیستم خنک کننده اطمینان یابد و در صورت نیاز به سرعت عملیات به روز رسانی را انجام دهد.

 

برگرفته از
TUF Trooper B85
لینک کوتاه