حضور دوباره لوکاس تیل در فیلم جدید «اکس-من»

نویسنده:

۰۸:۳۱:۰۶

لوکاس تیل بار دیگر هم در نقش قبلی خود، ابرقهرمانی به نام «هاوُک» در فیلم جدید مجموعه اکس من که «اکس-من: اپوکالیپس» نام دارد ظاهر می‌شود. برایان سینگر کارگردان فیلم، این خبر را بر روی اکانت‌های توییتر و اینستاگرام خود منتشر کرد. فیلم «اکس-من: اپوکالیپس» هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد.

در این فیلم مجموعه‌ای از بازیگران قدیمی و جدید حضور خواهند داشت. از جمع بازیگران قدیمی می‌توان به مایکل فسبندر(مگنیتوی جوان)، جنیفر لارنس(میستیک جوان)، جیمز مک آووی(چارلز اگزیویر/پروفسور اکس جوان) و نیکلاس هالت(بیست جوان) اشاره کرد که همگی در دو فیلم قبلی بازی کرده‌اند.

چهره‌های جدید تای شریدان در نقش سایکلوپس جوان، کودی اسمیت مک فی در نقش نایت کرالر جوان، اسکار ایزاک در نقش شخصیت منفی فیلم اپوکالیپس و اولیویا مون در نقش سایلاک خواهند بود.
شخصیت هاوُک که لوکاس تیل بازی آن را برعهده دارد، ابرقهرمانی است که قدرت آزاد کردن اشعه‌های قدرتمند انرژی را دارد و برادر بزرگتر سایکلوپس است.

لوکاس تیل بازیگر 24 ساله آمریکایی، به تازگی بازی در فیلم درام ماوراء طبیعی «اتاق نامیدی‌ها»(The Disappointments Room) را با بازی کیت بکینسل به پایان رسانده است. او همچنین در فیلم  «Monster Trucks» کمپانی پارامونت ظاهر خواهد شد.
 

برگرفته از
لوکاس تیل
لینک کوتاه

دیدگاه