فیلم‌های دیدنی سال ۲۰۱۵

نویسنده:

۱۱:۰۲:۵۲

طرفدار حقوق زنان – ۱۱ سپتامبر (Suffragette)
مریل استریپ در این فیلم که مربوط به جنبش حقوق زنان است و کارگردانی آن را سارا گاوران بر عهده داشته، در نقش یک طرفدار حقوق زنان سرسخت ظاهر خواهد شد.
دور از اجتماع خشمگین – ۱ مه(Far From The Madding Crowd)
این فیلم بر اساس کتاب درامی به همین نام اثر تام هاردی ساخته شده و در آن کری مولیگان، ماتیاس شونرتز و مایکل شین بازی‌ می‌کنند.
دنیای ژوراسیک – ۱۲ ژوئن(Jurassic World)
سومین دنباله فیلم پارک ژوراسیک با بازی کریس پرَت به زودی اکران خواهد شد و داستان آن در مورد پارک تفریحی با حضور دایناسورهاست که ناگهان همه چیز در آن بهم می‌ریزد.
نابودگر: جنسیس – ۲ جولای(Terminator: Genisys)
آرنولد شوارتزنگر قول خود را نگه داشته است؛ او باز خواهد گشت تا روز داوری را متوقف کند.
شبح – ۶ نوامبر(Spectre)
جیمز باند برای ۲۴مین بار به دنیای سینما باز می‌گردد. باید منتظر ماند و دید آیا سم مندز کارگردان این فیلم می‌تواند موفقیت فیلم قبلی خود «اسکای فال» را تکرار کند؟
جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد – ۱۸ دسامبر(Star Wars: The Force Awakens)
اولین تریلر این فیلم بیش از ۷۰ میلیون بار دیده شده و باید منتظر شکسته شدن رکوردها توسط این فیلم باشیم. اما هیچ معلوم نیست که این فیلم خوب از آب در آمده باشد و بتواند طرفداران را راضی نگه دارد!
کیک – ۲۰ فوریه(Cake)
جنیفر آنیستون، بازیگر محبوب مجموعه فرندز در نقشی متفاوت زنی ظاهر می‌شود که رابطه‌ای را با مردی که هنوز درگیر وهم همسر درگذشته‌اش است، آغاز می‌کند.
سوییت فرانسوی – ۱۳ مارس (Suite Francaise)
این فیلم بر اساس رمانی از ایرن نمیروفسکی ساخته شده و کارگردانی آن را سائول دیب بر عهده داشته است. داستان آن در پاریس و در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و میشل ویلیامز و کریستین اسکات توماس از بازیگران آن هستند.

در قلب دریا – ۱۳ مارس(In The Heart Of The Sea)
در این فیلم که برداشتی از داستتان موبی دیک است، کریس همزورث در نقش اووِن چِیس دریانورد بازی می‌کند.

سیندرلا – ۲۷ مارس(Cinderella)
این فیلم برداشتی موزیکال از داستان کلاسیک دیسنی سیندرلا است و در آن لیلی جیمز، هلنا بونهم کارتر و کیت بلانشت بازی می‌کنند.

 

برگرفته از
فیلم‌های دیدنی