وان دایرکشن: مشغول کار بر روی آلبوم جدید هستیم!

نویسنده:

۱۰:۲۵:۱۵

اعضای گروه پاپ معروف وان دایرکشن که حالا 4 عضو دارد، می‌گویند که آلبوم جدید گروه چهارنفره‌شان مانند آلبوم گروه‌های معروفی چون Take That ، Boyzone و N'Sync نیست…بلکه بیشتر شبیه کارهای گروهی چون "Oasis" خواهد بود!

لیام پین یکی از اعضای این گروه در مصاحبه‌ای با کپیتال گفت که کار بر روی آلبوم پنجم وان دیرکشن به خوبی پیش می‌رود و آهنگ‌های بسیار خوبی در آن وجود دارد: "این آهنگ‌ها کمی حس گروه Oasis را دارند که فوق العاده است و من این موضوع را دوست دارم. این آهنگ‌های جدید کمی آرام‌تر از آب درآمده‌اند و من فکر می‌کنم که ما می‌خواستیم این آلبوم از آن آلبوم‌های ماندگار باشد که برای هر زمانی مناسب است و می‌توانید همیشه به آن گوش بدهید."

به نظر می‌رسد که اد شیرن هم برای این گروه الهام بخش است؛ پین در مورد این رقیب سرسخت که صدرنشین همه جداول است می‌گوید: "هر کسی در هر زمانی می‌تواند یکی از آهنگ‌های اد شیرن را بگذارد و همیشه هم این آهنگ‌ها جوابگوی حال و هوا هستند! ما هم سعی داریم چنین کاری را انجام دهیم."

وان دایرکشن گروه پاپ پسرانه بریتانیایی-ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. نایل هوران، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون اعضای اصلی این گروه هستند. زین مالک در ۲۵ مارس ۲۰۱۵ از این گروه جدا شد.

 

برگرفته از
وان دایرکشن
لینک کوتاه