احتمال حضور جیسن موما در فیلم «هفت دلاور»

نویسنده:

۱۱:۵۰:۵۰

جیسن موما، بازیگری که به زودی او را در نقش "آکوآ-من" خواهیم دید، در حال مذاکره برای بازی در بازسازی فیلم پرستاره "هفت دلاور"(The Magnificent Seven) استودیو مترو گلدوین مه‌یر است. اگر او این قرار داد را امضا کند، به جمع دیگر بازیگران این فیلم، دنزل واشنگتن، کریس پرت، اتان هاوک، وینسنت دونوفریو، واگنر مورا و هیلی بنت خواهد پیوست؛ فیلم "هفت دلاور" بازسازی فیلم مشهوری به همین نام است که در سال 1960 اکران شد و در آن یول برینر، استیو مک کوئین، چارلز برانسون و رابرت ون بازی می‌کردند.

هقت دلاور جدید توسط آنتونی فوکوآ کارگردانی می‌شود و فیلم‌نامه آن توسط جان لی هانکاک و نیک پیزولاتو نوشته شده است. در نسخه جدید این فیلم، داستان از جایی شروع می‌شود که زنی(هیلی بنت) گروهی از هفت تیرکشان را برای حفاظت از شهرش در مقابل دزدان و یاغیان به خدمت می‌گیرد.

موما برای بازی در نقش یکی از شخصیت‌های منفی در حال مذاکره است، اما برای شخصیت منفی اصلی، دزدی نا به‌کار، هنوز بازیگری در نظر گرفته نشده است. تولید فیلم "هفت دلاور" در اواخر ماه جاری آغاز خواهد شد و تهیه کنندگان آن راجر برنبام و تاد بلک هستند.

جیسن موما بازیگر سابق مجموعه "بازی تاج و تخت" که در حال حاضر در "جاده قرمز" سان دنس تی.وی بازی می‌کند، سال گذشته توانست فرصت بازی در نقش "آکوآ-من" شرکت دی.سی کامیکس را بدست آورد و در مجموعه‌ای از فیلم‌های ابر قهرمانی ظاهر خواهد شد که اولین آن‌ها فیلم "بتمن هلیه سوپرمن: طلوع عدالت است؛ او همچنین برای بازی در دو فیلم دیگر با حضور این شخصیت "جاستیس لیگ: قسمت اول" و فیلم "آکوآ-من" قرارداد امضا کرده است.

 

برگرفته از
هفت دلاور
لینک کوتاه