براد برد: «شگفت انگیزان ۲ فیلم بعدی من است»

نویسنده:

۱۲:۲۰:۱۱

براد برد، که کارگردانی و نویسندگی فیلم انیمیشن محبوب «شگفت انگیزان»، محصول سال 2004 استودیو پیکسار را بر عهده داشت، به رسانه‌های گفت که فیلم بعدی او، دنباله این انیمیشن خواهد بود. او می‌گوید که حتی چندین صفحه هم از فیلمنامه آن را نوشته است: "من برای فیلم اول شگفت انگیزان ایده‌های زیادی داشتم که همه آن‌ها را دوست دارم، اما فرصت  استفاده از آن‌ها را پیدا نکردم. می‌خواستم پی آن‌ها را بگیرم، اما در شگفت انگیزان اصلی وقتی برای این کار نبود. ایده‌های جدید زیادی هم در ذهن دارم و به نظرم همه این‌ها برای ساخت یک فیلم هیجان انگیز و جالب کافی هستند."

براد برد اضافه کرده که در حال حاضر تمامی تمرکز او بر روی اکران فیلم "سرزمین فردا"(Tomorrowland) است که 22 مه به روی پرده سینماها می‌آید و سپس به سراغ کار بر روی شگفت انگیزان 2 خواهد رفت. این کارگردان، که کار بر روی فیلم‌هایی چون «غول آهنی» و «مأموریت غیر ممکن: پروژه شبح» را در کارنامه خود دارد، اشاره کرد که با کتلین کندی مدیر لوکاس فیلم در مورد کارگردانی یکی از فیلم‌های جنگ ستارگان نیز صحبتی داشته است: «من واقعا به فکر کارگردانی یکی از فیلم‌های جنگ ستارگان جذب شدم و جی.جی. آبرامز(کارگردان اپیزود هفتم) در مورد ایده ساخت سه گانه بعدی هم بسیار هیجان زده شد. اما من در حال حاضر مشغول نوشتن فیلم نامه قسمت دوم شگفت انگیزان هستم و نمی‌توانم زیاد به بعد از آن فکر کنم، کارهای دیگری هم هست که به انجام آن‌ها علاقه مندم."

انیمیشن شگفت انگیزان که در آن کریگ تی. نلسون، هولی هانتر، جیسن لی و ساموئل. ال. جکسون به صداپیشگی پرداختند در سال 2004 اکران شد و در سینماهای جهان فروشی معادل 631.4 میلیون دلار داشت؛ این انیمیشن همچنین دو جایزه اسکار، از جمله جایزه بهترین انیمیشن بلند آن سال را از آن خود کرد.

 

برگرفته از
براد برد
لینک کوتاه

دیدگاه