آسا باترفیلد، اسپایدرمن جدید؟

نویسنده:

۰۷:۲۴:۳۸

به گزارش رسانه‌ها باترفیلد 18 ساله که برای ایفای نقش‌هایی از جمله هوگو در فیلم «هوگو» ساخته مارتین اسکورسیزی و برونو در فیلم «پسری در پیژامه راه راه» شناخته می‌شود، انتخاب اول استودیو مارول برای ایفای نقش ابر قهرمان عنکبوتی محبوب است.

شایعات حضور باترفیلد در نقش اسپایدرمن جدید اخیرا در اینترنت پخش شده و سخنان کوین فیگ، مدیر استودیوهای مارول مبنی بر این که فیلم بعدی اسپایدرمن، این شخصیت را در دوران مدرسه نشان می‌دهد هم بر این شایعات دامن زد.

شخصیت اسپایدرمن یا پیتر پارکر تا به حال توسط دو بازیگر متفاوت، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد، ایفا شده است. با این حال هیچ کدام از این دو اسپایدرمن موفق نشدند در کنار تیم "اونجرز" مارول ظاهر شوند زیرا تمامی حقوق ساخت فیلم از این شخصیت، متعلق به شرکت سونی است و مارول به آن دسترسی ندارد.
اما چندی پیش این دو شرکت به توافق رسیدند و شرکت سونی شخصیت اسپایدرمن را به مارول برای ساخت چند فیلم قرض می‌دهد؛ به نظر می‌رسد که اسپایدرمن را برای اولین بار در کنار تیم اونجرز در فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" با حضور شخصیت‌هایی چون کاپیتان آمریکا، آیرون من و بلک ویدو می‌بینیم. اسپایدرمن در مجموعه داستان‌های مصور "جنگ داخلی" یکی از نقش‌های کلیدی را ایفا می‌کند.

جدیدترین فیلم مارولی که در سینماها اکران شده، فیلم "اونجرز: عصر آلتران" است که همچنان با موفقیت به فروش در گیشه‌ها ادامه می‌دهد.

 

برگرفته از
آسا باترفیلد
لینک کوتاه