ساخت فیلم جدید دیگری از مجموعه «اکس-من» اعلام شد!

نویسنده:

۰۷:۳۳:۴۰

فاکس هم از دیگر شرکت‌ها عقب نمانده و اعلام کرد که  علاوه بر 5 فیلم جدیدی که از مجموعه «اکس-من» خواهد ساخت، فیلم دیگری هم از این مجموعه در راه است.(این استودیو 2 فیلم ابر قهرمانی دیگر – چهار شگفت انگیز – را هم در دست ساخت دارد.)

عنوان این فیلم جدید «The New Mutants» است و جاش بون، کارگردان فیلم «The Fault In Our Stars» به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است. به گزارش ددلاین، او در کنار نِیت گوالتنی فیلم‌نامه این فیلم فرعی در مجموعه «اکس-من» را خواهد نوشت. متأسفانه هیچ گونه جزئیات دیگری از این فیلم منتشر نشده است؛ اما داستان آن در دنیای ابرقهرمانی فاکس اتفاق می‌افتد و مانند داستان‌های کمیک، روایت گروهی از mutant های جدید است که با نیروهای تازه‌شان آشنا می‌شوند.

از دیگر فیلم‌های مجموعه «اکس-من» که در حال ساخت هستند، می‌توان «Deadpool»، « X-Men: Apocalypse»، « Gambit»، فیلم ولورین3 که هنوز عنوان خاصی ندارد و «X-Force» را نام برد. ساخت یک مجموعه تلویزیونی هم بر اساس این مجموعه اعلام شده است.

تمامی این اشتیاق و علاقه جدید به ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی، از فیلم‌های محبوب استودیو مارول و فروش‌های چندین میلیون دلاری آن‌ها نشأت گرفته است و این استودیو تا سال 2020، قصد ساخت 11 فیلم ابرقهرمانی دیگر را هم دارد.

 

برگرفته از
اکس-من
لینک کوتاه

دیدگاه