عرضه مدل جدید Xbox One در ابتدای 2014

نویسنده:

۰۷:۵۱:۳۷

به گزارش فارس به نقل از دی‌جی‌تایمز، شرکت مایکروسافت که در تاریخ 22 نوامبر کنسول بازی جدید خود موسوم به Xbox One را روانه بازار کرد، هم‌اکنون در تلاش است نسخه جدید این محصول را در فصل نخست سال 2014 میلادی به دست کاربران جهانی برساند.

شرکت‌های تایوانی تامین کننده قطعات مورد نیاز کنسول بازی مایکروسافت توضیح دادند که قرار است در سه ماهه نخست سال آتی میلادی ویرایش جدید این کنسول بازی روانه بازار شود.

این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، عرضه کارخانه‌ای Xbox One قرار است طی فصل سوم امسال یک میلیون دستگاه در ماه باشد و طی فصل چهارم این رقم افزایش یابد.

شرکت مایکروسافت به تازگی قابلیت جدید مرورگر اینترنتی Internet Explorer را برای کنسول بازی Xbox One معرفی کرده است که از دو فناوری HTML5 و CSS3 پشتیبانی می‌کند. این سیستم همچنین قابلیت پشتیبانی از فرمان‌های صوتی و حرکات بدنی کاربر را دارد.

رقیب اصلی این محصول یعنی PlayStation 4 سونی با قیمت 399 دلار وارد بازار شده است که گفته می‌شود در روز نخست عرضه این محصول یک میلیون دستگاه از آن به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که کنسول بازی Xbox One با قیمت 499 دلار فروخته می شود که از رقیب اصلی خود اندکی گران‌تر است و البته گفته می‌شود که قطعات به کار رفته در آن پیشرفته‌تر وکامل‌تر هستند.

برگرفته از
Xbox One
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه