[اعلامیه LG] انقلاب پاکیزگی با ماشین لباسشوئی بخار ال‌جی

نویسنده:

۰۱:۰۳:۱۱

شستشوی سریع، بدون حساسیت، انعطاف‌پذیر و بهینه در مصرف انرژی

با استفاده از فناوری True Steam آب و بخار دست در دست هم داده‌اند تا آلودگی را از لباس‌های شما بزدایند. این فناوری نوظهور که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌جی استفاده شده است باعث می‌شود تا الیاف لباس حفظ شوند و لباس‌ها پس از شستشو چروک نشوند. ضد حساسیت بودن، سرعت، کارایی و انعطاف‌پذیری بالا از قابلیت‌های این فناوری شگفت‌انگیز است.

ضد حساسیت
بخار در ماشین لباسشویی True Steam با نیرویی باورنکردنی نفوذ می‌کند و آلودگی‌ها رامی‌زداید. همچنین بخار باعث می‌شود چین و چروک روی لباس ایجاد نگردد. با سیکل AllergieneTM به طور کاملاً مؤثر می‌توان 95 درصد از ذرات حساسیت‌زا را از الیاف لباس زدود.

سرعت
با این قابلیت لباس‌ها تنها ظرف 20 دقیقه تمیز می‌شوند و بدون استفاده از اتو کلیه خطوط و تا خوردگی‌ها از بین می‌روند. این بدان معناست که در زندگی پر مشغله امروزی شما وقت بیشتری برای لذت بردن ازچیزهای دیگر خواهید داشت.

کارایی
ماشین لباس‌شوئی جدید ال‌جی ضمن کاستن از زمان شستشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل توجه مصرف انرژی می‌شود. به علاوه، ماشین‌های لباسشوئی بخار ال‌جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشوئی‌های رایج در بازار مصرف می‌کنند.

انعطاف‌پذیری
قابلیت True Steam همراه با قابلیت‌های نوآورانه دیگری نظیر موتور بدون تسمه و 6 Motion Direct Drive که به منظور ایجاد حرکات متفاوت شستشو در نظر گرفته شده، عرضه می‌شود. با ارائه شش روش متفاوت شستشو و ترکیب آن با فناوری بخار، انتخاب ماشین لباسشوئی مناسب شما دیگر خیلی سخت نیست.
چندی قبل، در 23 دی 93 ماشین لباسشوئی ممتاز تایتان طی مراسم رسمی به بازار ایران معرفی شد و پس از آن مورد استقبال و توجه مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان ال‌جی قرار گرفت. به منظور راحتی مشتریان، ماشین‌های لباسشوئی‌ True Steam نیز به زودی با ضمانت گلدیران به بازار ایران عرضه می‌شوند.

 
برگرفته از
True Steam
لینک کوتاه

دیدگاه