این صندلی‌ها جان می‌دهند برای لم دادن

نویسنده:

۱۲:۲۱:۴۵

POWER’NAP
طراح این صندلی، نینا هلنا اولسن است. این صندلی همانند اوریگامی‌هایی است که با کاغذ می‌سازیم. وقتی در صندلی جای می‌گیرد، همه بدن شما را تحت پوشش خود دارد. این صندلی هنری  برای هر فضای کاری و هر نوع اداره‌ای مناسب است.


Loopita
این صندلی همانند چرخ بزرگی است و شاید در ظاهر راحت نباشد، اما جان می‌دهد برای لم دادن و استراحت. طراح این صندلی ویکتور آلمان است. در این صندلی چند نفری هم می‌توان در کنار هم دراز کشید و استراحت کرد.

Hanabi
این صندلی در ظاهر تعداد زیادی بالشت در کنار هم هستند و خیلی راحت و نرم به‌نظر می‌رسند. در اصل هم همین‌طور است. تعداد زیادی بالشت پنبه‌ای به هم وصل شده و توسط موتو واسابی طراحی شده است.

Couch Sleeper
این صندلی راحتی، توسط آنه لورنز طراحی شده است و علاوه بر صندلی، کیسه خواب نیز هست. یعنی در طول روز به عنوان صندلی و در شب به عنوان تخت می‌توانید از آن استفاده کنید.

Inga Sempe for LK Hjelle
همه ما برای لم دادن یک کاناپه بزرگ را انتخاب می‌کنیم تا همه‌جانبه راحت باشیم. این صندلی که طراحی اینگا سمپه است علاوه بر بزرگ و راحت بودن، قابلیت تا شدن نیز دارد.

Daisuke Motogi’s Sleepy Chair
این صندلی راحتی همانند رختخوابی است که جمع شده است و همان‌قدر هم نرم و راحت به‌نظر می‌رسد.

Gravity Balans
این صندلی ننویی که تا اندازه‌ای هم به صندلی دندانپزشکی شباهت دارد، گزینه بسیار مناسبی برای لم دادن به‌شمار می‌رود. برای چرت زدن، خوابیدن، تماشای تلویزیون یا مطالعه کتاب می‌توانید روی این صندلی دراز بکشید و از راحتی آن لذت ببرید.

Luso Lounger
این صندلی توسط جیمز اورن طراحی شده است و مثل مبلی می‌ماند که زیرپایی هم دارد. همین طراحی راحتی بیشتری به کاربر می‌دهد و می‌تواند با خیال راحت پاهایش را دراز کند.

My و Roo
این صندلی‌ها که همانند کیسه‌های بزرگ هستند، طراحی کمپانی Ulla  می‌باشند که علاوه بر ظاهر مینیمالیستی، بسیار هم راحت هستند.  
 

برگرفته از
صندلی‌
لینک کوتاه