اتمام انتظاری ۷ ساله برای Fallout 4

نویسنده:

۱۰:۱۱:۲۸

زمان شمار سایت بازی ظهر روز چهارشنبه در نهایت به اتمام رسید و باکس آرت Fallout 4 و اولین تریلر آن به همراه تصاویری دیگر منتشر شد.
در این تریلر سه دقیقه‌ای، Bethesda لحظاتی قبل از شروع فاجعه اتمی و آخرالزمان بعد از آن را به طور همزمان به تصویر می‌کشد و جمله معروف این سری، “War Never Changes” یا "ماهیت جنگ هیچگاه عوض نمی‌شود" توسط راوی بازی تکرار بیان می‌شود.

شایعات پیرامون بازی نیز درست از آب در اومد و نسخه چهارم سری Fallout در شهر حال نابود شده بوستون جریان دارد. در همین تریلر بخش‌های معروفی از شهر بوستون همانند میدان Scollay دیده می‌شود.


 
همچنین شایان به ذکر است که به نظر می‌رسد شخصیت اصلی بازی برای اولین بار در کل این سری، صداگزاری شده است.
ورودی پناهگاه و یا همان Vault شماره 111 هم در بخشی از تریلر نمایش داده می‌شود که احتمالاً جایی خواهد بود که گیمر‌ها سفر پر و پیچ خم خود در دنیای سرد و تاریک Fallout 4 را آغاز خواهند کرد.
Todd Howard از Bethesda که در گذشته بر روی عناوینی چون Oblivion، Skyrim و Fallout 3 کار کرده بود، کارگردانی این پروژه را بر عهده دارد.
Howard در توییتر گفت:"ما می‌دانیم که این بازی برای همگان چه ارزش و معنایی دارد. زمان و تکنولوژی این امکان را برای ما فراهم کرده تا بیش از همیشه جاه‌طلب باشیم. ما تا به حال برای یک بازی بیشتر از این هیجان‌زده نبودیم و نمی‌توانیم صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری را با شما در میان بگذاریم."


 
انتظار می‌رفت Bethesda اطلاعات بیشتری از بازی را در کنفرانس خود در مراسم E3 منتشر کند، این اولین باری است که این کمپانی در این جشنواره شرکت می‌کند.
اولین تریلر از بازی و تصاویری از آن را در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.

 
برگرفته از
Fallout 4
لینک کوتاه