اجازه دهید گوگل برایتان گوشی انتخاب کند!

نویسنده:

۱۰:۰۸:۲۶

شرکت گوگل یک ابزار جدید به نام Which Phone ارائه کرده تا به افراد کمک کند بهترین و مناسب‌ترین گوشی هوشمند اندرویدی را برای خود انتخاب کنند. این ابزار از شما می‌خواهد ۳ کاری که اغلب روی گوشی خود انجام می‌دهید، انتخاب کنید. شما باید از میان گزینه‌های تماس گرفتن با دیگران، ارسال پیام، بازی، گوش دادن به آهنگ، دیدن عکس و «انعکاس سبکتان»، یکی را انتخاب کنید. سپس بایستی دفعات استفاده از گوشی را وارد کنید. بعد گوگل کمی فکر می‌کند و ۳ گوشی هوشمند اندرویدی به همراه لینک خرید به شما نشان می‌دهد.
این ابزار، طراحی ساده و مرتبی دارد؛ اما تقریباً تمام پیشنهادهایی که ادعا می‌کند با کاربر متناسب است، درست نیست. تقریباً ترکیب هر گزینه‌ای از میان فعالیت‌های مذکور را انتخاب کنید، در نهایت گوگل به شما پیشنهاد می‌دهد یک گوشی پرچم‌دار که معمولاً G4 ال‌جی و گلکسی S6 یا Edge سامسونگ است، بخرید. اگر از گوگل بخواهید یک گزینه ارزان‌تر به شما ارائه بدهد، پرچم‌دار سال گذشته را نشان می‌دهد. البته این امر طبیعی است؛ زیرا این گوشی‌ها بهترین ویژگی‌ها و مشخصات را برای هر نوع فعالیتی از پخش ویدئو گرفته تا گرفتن عکس دارند؛ اما گزینه‌هایی که گوگل پیشنهاد می‌دهد اصلاً با مشخصات فردی متناسب نیستند.

خوشبختانه می‌توانید اندازه‌های مختلف، قیمت‌ها و اپراتورهای متنوع (بخش اپراتورها تنها برای کاربران آمریکایی است) را نیز انتخاب کنید. با تغییر این تنظیمات، یک سری پیشنهادهای عجیب ارائه می‌شود. به عنوان مثال ما تا جایی که ممکن بود این گزینه‌ها را تغییر دادیم و در نهایت به ما گفته شد که گوشی کمتر شناخته شده Kyocera Brigadier که دارای خصوصیات میان‌رده و دوام استاندارد مختص نظامیان است، با فعالیت‌ها و علایق ما متناسب است. شما نیز می‌توانید با مراجعه به این لینک، با این ابزار آشنا شوید.

 

برگرفته از
گوگل
لینک کوتاه