پی پال سرویس OneTouch را به انگلستان و کانادا می‌برد

نویسنده:

۱۰:۴۹:۵۹

از این پس مشتریان این دو کشور می توانند پس از تنها یک بار ورود به سیستمOneTouch فقط با یک کلیک، هزینه کلیه خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را بپردازند. شرکتPayPal ماه گذشته به صورت رسمی نسخه تحت وب سرویس OneTouch را در ایالات متحده عرضه کرد، یک سال قبل از آن نیز ویجت OneTouch را برای گوشی های هوشمند کاربران به صورت آزمایشی و محدود عرضه کرده بود.
 
مشتریانی که پرداخت با OneTouch را انتخاب می کنند، می توانند از میلیون ها وب سایتی که امکان پرداخت با PayPal را مهیا کرده اند، خرید کنند و در خرید های حضوری نیز در محل هر یک از بخش های تجاری طرف قرار داد با PayPal پرداخت های خود را بسیار ساده و بدون زحمت انجام دهند.

این شرکت اعلام کرده است که بخش های تجاری Airbnb، Boxed، Jane.com، Lyft،Munchery و YPlan با برقراری امکان پرداخت با PayPal افزایش فروش قابل توجهی را تجربه کرده اند و نسبت به زمانی که سیستم خرید آن ها برای اولین بار اجرا شد، سبدهای خرید پرداخت نشده بسیار کمتری دارند.

بیل رِدی، معاون ارشد مدیرعامل و رئیس گروه پذیرندگان و تجارتهای نوین پی پال ضمن اعلام پیاده سازی و اجرای سیستم OneTouch در انگلستان و کانادا، گفت: «برقراری روشهای نوین تجارت و متصل کردن مشتریان و بخش های مختلف تجاری در سطح جهان با دستگاه ها و پلتفرم هایی سریع، امن و نوین تمرکز اساسی ما است، PayPal قصد دارد در تابستان سال جاری امکان خرید با OneTouch را به کشورهای دیگر نیز گسترش دهد.»
برگرفته از
OneTouch
لینک کوتاه
برچسب ها