[اعلامیه] مشارکت ال‌جی با گوگل برای بازاریابی تلویزیون OLED ال‌جی

نویسنده:

۰۶:۳۲:۵۳

در راستای این استراتژی، ال‌جی اعلام کرد که دست همکاری با گوگل، شرکت کالیفرنیایی تبار، داده است تا تلویزیون‌های پیشرفته OLED خود را ترویج دهد.
کیم کی-وان، رئیس بخش بازاریابی جهانی ال‌جی، گفت: «از طریق این همکاری، ال‌جی مشتریان بالقوه‌ای خواهد داشت که کیفیت تصویر عالی و ارزش‌های تلویزیون OLED ال‌جی را تجربه می‌کنند و تصویر برند این شرکت بهبود پیدا می‌کند.»

هدف ال‌جی این است که ۱۰۰ میلیون مشتری در سراسر دنیا را از آن خود کند و سعی می‌کند راهبردهای بازاریابی خود را در خور هر مرحله از برنامه فروش تهیه و ارائه کند. برقراری ارتباط با مشتری، تأیید بیشتر برند و معامله کردن در صدر پلت‌فرم بازاریابی دیجیتال گوگل، مانند یوتیوب، قرار دارد.

جان لی، مدیر اجرایی گوگل، گفت: «گوگل از بازاریابان برای برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان آنلاین از طریق تبلیغات و راهکارهای بازاریابی گوگل پشتیبانی می‌کند.»
وی افزود: «این شرکت به مؤسسات جهانی مانند ال‌جی کمک خواهد کرد تا محصولات و ارزش‌های خود را در سراسر دنیا ترویج کنند.»
هدف دیگر در همکاری جدید ال‌جی و گوگل این است که ال‌جی را در صدر رقبای خود در بازار تلویزیون قرار گیرد؛ مخصوصاً رقیب هموطن خود سامسونگ.

شرکت ال‌جی الکترونیکس و LG Display، بازوی تجاری گروه ال‌جی در صنعت نمایشگر، تمام تلاش خود را برای توسعه تلویزیون OLED و کسب‌وکار نمایشگر ال‌جی انجام می‌دهند.
یئو سانگ-دوک، رئیس  بخش کسب‌وکار OLED در LG Display بر اهمیت کسب‌وکار نمایشگر OLED برای خود این شرکت و صنعت نمایشگر وطنی به طور کل تأکید کرد و گفت: «OLED فناوری نهایی در نمایشگر است.» او اظهار داشت که سامسونگ تولید تلویزیون‌های OLED را به زودی از سر خواهد گرفت.
برگرفته از
مشارکت ال‌جی با گوگل
لینک کوتاه

دیدگاه