نسخه جدید پلاستیک‌های حباب‌دار نمی‌ترکند

نویسنده:

۰۷:۱۴:۱۲

تاکنون پلاستیک‌های حباب‌دار برای حفاظت از لوازم شکستنی در بسته‌های حمل، به‌کارگیری به عنوان عایق پنجره در زمستان و ترکاندن به صورت تفریحی بسیار مناسب بوده است. با این حال ظاهراً دوران خوش افراد علاقه‌مند به ترکاندن حباب‌های پلاستیک‌های حباب‌دار به پایان رسیده است؛ زیرا شرکت Sealed Air پلاستیک‌های محبوب خود را به منظور دستیابی به فضای بیشتر به‌روزرسانی کرده و از نتایج اصلاح این رویکرد این است که این حباب‌ها دیگر نمی‌ترکند.

طبق گزارش وال‌استریت ژورنال، این پلاستیک‌های حباب‌دار به‌روز شده که آی‌بابل رپ (iBubble Wrap) نامیده می‌شوند، در ورق‌های پلاستیکی مسطح حمل می‌شوند که حاملان می‌توانند آن‌ها را از طریق یک پمپ سفارشی ساخته‌شده توسط شرکت Sealed Air که به قیمت ۵٬۵۰۰ دلار به فروش می‌رسد، با هوا پر کنند. فضای اشغال‌شده توسط یک رول از این پلاستیک حباب‌دار حدود ۱٫۵ برابر رول‌های حبابی قدیمی است که از قبل باد شده بودند.

این پلاستیک حباب‌دار شامل ستون‌های به‌هم‌پیوسته‌ای از حباب‌ است که از ترکیدن حباب‌ها‌ جلوگیری می‌کند. در حال حاضر، پلاستیک‌های حباب‌دار دارای حباب‌های مستقلی‌اند که می‌توانند بین انگشتان دست شما بترکند و زمان مفرحی را برایتان فراهم آورند.

اگرچه پلاستیک‌های حباب‌دار جدید دارای منافع زیادی برای شرکت‌های باربری هستند؛ اما افرادی که از ترکاندن حباب‌ها لذت می‌بردند، حالا احساس بدی دارند. گروه فیس‌بوکی پلاستیک‌های حباب‌دار قدیمی که بیش از ۵۰۲٬۰۰۰ عضو دارد، تعداد زیادی پست‌ از طرفداران ناراحت در واکنش به این خبر دریافت کرده است.
کسانی که عادت به صدای شیرین و احساس لذت‌بخش ترکاندن این پلاستیک‌های حبابی دارند؛ می‌تواند از روش‌های مجازی مانند بازی‌های ترکاندن حباب برای لذت بردن از این تجربه استفاده کنند.

 
برگرفته از
پلاستیک حباب‌دار
لینک کوتاه

دیدگاه