اپراتورهای تلفن همراه کانادا کیف پول موبایلی راه‌اندازی می‌کنند

نویسنده:

۰۱:۱۳:۳۳

اپلیکیشن suretap اولین نرم افزاری است که در سال گذشته توسط شرکت Rogers ارائه شد. اما چیزی نگذشت که این نرم افزار به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک این شرکت با شرکت های Bell، Telus، Koodo و Virgin توسعه یافت. این کیف پول برای مشتریان کلیه اپراتورها و گوشی های هوشمند مجهز به NFC اندروید و بلک بری ارائه شده است.
 
بانک سلطنتی تجارت کانادا (CIBC) نیز برای مشتریان خود امکان افزودن کارت های اعتباری به این کیف پول را فراهم کرده است. سایر بانک ها نیز احتمالا همین امکان را در سال جاری برقرار می کنند.
اپلیکیشن Suretap، کاربران را قادر به انجام پرداخت های خود تا سقف 100 دلار کانادایی در کلیه پایانه های غیرتماسی می سازد. علاوه بر این، مشتریان می توانند با استفاده از کدهای QR و بارکدها، از کارت های هدیه نیز استفاده کنند.
 
جپ دورف، مسئول پروژه SureTap می گوید: «اپلیکیشن SureTap از سوی اوپراتورهای کانادایی در حال رشد، حمایت قابل توجهی به دست آورده است و آن ها از مدل اگنوستیک و باز این تکنولوژی به خوبی استقبال کرده اند.»
 
این کیف پول الکترونیکی، در رقابت با اپل پی که قرار است در سال جاری به کانادا بیاید و همچنین در رقابت با اندرویدپی رونمایی شده است.
در کل ایده ارائه سرویس کیف پول موبایلی با پشتیبانی اپراتورها در سایر جوامع چندان خوش شانس به نظر نمی رسد. در اوایل سال جاری، کیف پول سافت کارت آمریکایی به کلی منحل شد و دارایی های خود را به گوگل فروخت. همچنین کیف پول بریتانیایی JV Weve نیز قبل از راه اندازی تسلیم شد.
برگرفته از
suretap
لینک کوتاه