آوات، آروزی داشتن تبلت «توان یابان» را محقق ساخت

نویسنده:

۱۰:۵۸:۰۰


مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به مناسبت روز جهانی معلولان (12 آذر) مراسم ویژه ای را با رویکرد فرهنگ سازی و معرفی توانمندی های توان یابان برگزار و تعدادی از آرزوهای توان یابان را در قالب طرح درخت آرزوها با حمایت خیرین و هنرمندان و ورزشکاران برآورده کرد.
در این مراسم که با قرائت پیام دبیر کل سازمان ملل به مناسبت روز جهانی معلولان آغاز شد، بزرگ ترین کیک ویلچری با همکاری صنف شیرینی پزی تهران (100 کیلوگرم) در دید عموم قرار گرفت.
  بر اساس این گزارش، شرکت آوات در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی خود در طرح درخت آرزوهای این مجتمع مشارکت کرد. آوات که در زبان فارسی به معنای آرزوست در طرح مجتمع آموزشی رعد آرزوهای مربوط به تبلت توان یابان را برآورده ساخت. این شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات به تمامی افرادی که از درخت آرزوها، طلب تبلت داشتند یک دستگاه تبلت اهدا کرد تا در برآورده کردن بخش کوچکی از آرزوهای بزرگ توان یابان سهیم باشد و مسولیت های اجتماعی خود را در روز جهانی معلولان به جا آورد.
گفتنی است آوات همزمان با شروع فعالیتش در بازار فناوری اطلاعات، مجموعه فعالیت هایی را با پیام «مسوولیت های اجتماعی یادمان باشد» آغاز کرد. هدف آوات از این فعالیت ها عمل به مسوولیت های اجتماعی خویش و ترغیب دیگران به مشارکت در این مهم است. در حال حاضر آوات که همکاری با دو موسسه خیریه بهنام دهشپور و زنجیره امید را در پرونده مسوولیت های اجتماعی خود دارد، به تازگی همکاری خود را با مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد آغاز کرده است.

 

برگرفته از
روز جهانی معلولان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه