[اعلامیه] ایرانسل سه بسته جدید هفتگی، ماهانه و ۶ماهه اینترنت همراه عرضه کرد

نویسنده:

۰۹:۰۰:۴۵

 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بسته جدید هفتگی اینترنت همراه ایرانسل شامل یک گیگابایت ترافیک اینترنت قابل استفاده در تمامی ساعات به همراه یک گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت 2 تا 14 با قیمت 8 هزار تومان به مشترکان سیمکارت های ایرانسل عرضه شده است. این بسته با شماره گیری کددستوری #4*2*5*555* فعال میشود.

مشترکان ایرانسل میتوانند بسته مقرون به صرفه اینترنت همراه ماهانه 3 گیگابایتی جدید این اپراتور تلفن همراه کشور را با قیمت 13هزار تومان از طریق کددستوری #5*3*5*555* و بسته اینترنت همراه 30 گیگابایتی ایرانسل با اعتبار زمانی 6 ماهه را با قیمت 60هزار تومان، از طریق شمارهگیری کددستوری #1*4*5*555* انتخاب و فعال نمایند.

بستههای اینترنت همراه ایرانسل بعنوان متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین سبد تعرفه اینترنت همراه کشور، بدون محدودیت در سرعت و فناوری در تمامی شبکه های نسل ۲ (GPRS/EDGE)، نسل سه (3G) و نسل چهار (4G/LTE) ایرانسل قابل استفاده هستند. این بستهها با شمارهگیری کد دستوری #۵*۵۵۵* قابل فعالسازی هستند.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تنظیمات لازم برای استفاده از بستر اینترنت همراه مبتنی بر نسلهای ۲، ۳ و ۴، تعرفهها و بستههای افزایشی اینترنت و ترکیبی، بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودمهای ایرانسل از طریق صفحه اینترنت همراه ایرانسل به نشانی www.irancell.ir/internet قابل مشاهده است.
 

برگرفته از
ایرانسل
لینک کوتاه
برچسب ها