شنیده‌ها: خرید شرکت امنیت سایبری Adallom به قیمت ۳۲۰ میلیون دلار توسط مایکروسافت

نویسنده:

۱۱:۰۱:۱۰

بنا بر این گزارشات، مایکروسافت همچنین یک دفتر کاری در زمینه امنیت سایبری در این کشور خواهد گشود. تمرکز اصلی آدالوم بر تامین امنیت ذخیره اطلاعات در فضای ابری است و به نظر می‌رسد که تاکید آن بر راه‌حلهای تجاری و سازمانی است و چندان به دنبال محصولات ویژه کاربران عادی نیست.  این شرکت زمینه کاریش را در سایت خود اینگونه معرفی می‌کند:
 
«کاربردهای حیاتی همچون کار گروهی، ذخیره سازی، CRM و ERP همگی  به سمت کلود یا فضای ابری حرکت می‌کنند.این بدان معنی است که حجم عظیمی از داده‌های سازمانی سرانجام به فضای ابری مهاجرت خواهند کرد. ما اینجا هستیم تا حفظ امنیت اطلاعات در فضای کلود را برای‌تان ساده کنیم. پلتفرم ما برای هر کاربری روی هر ابزاری و در هر محلی قابل استفاده است. البته این موضوع باعث تغییر و فشاری بر تجربه کاربری نخواهد شد. و نیازی نیست که شما یک دانشمند دیتا باشید تا ریسکها و خطرات بالقوه ذخیره اطلاعات به این روش را بدانید. بسیار ساده است، امنیتی ثابت و یکپارچه را فراهم می‌آورد.»
 
البته هنوز هیچ یک از طرفها این معامله را تایید نکرده‌اند. مایکروسافت از هرگونه اظهار نظر سر باز می‌زند  و درون سایت آدالوم هم هیچ اشاره‌ای به این موضوع نشده است. 
 

 

برگرفته از
Adallom
لینک کوتاه