[Gamescom 2015] تمامی اخبار و رویدادهای کنفرانس EA Games

نویسنده:

۱۰:۲۳:۰۰

اولین عنوان به نمایش درآمده در این کنفرانس قسمت جدید سری بازی‌های Need For Speed بود که قرار است در تاریخ سوم نوامبر برای کامپیوترهای شخصی و دو کنسول نسل جدید منتشر شود. در این قسمت از بازی EAبرای اولین بار از شخصیت‌های واقعی مسابقات ریسینگ همچون Magnus Walker، Ken Block و Ricky Devil در بازی استفاده کرده است.
 
عنوان بعدی، بسته الحاقی بازی Star Wars: Old Republic بنام Knights Of The Fallen Empire بود که قرار است بطور رایگان در تاریخ بیست و هفتم اکتبر منتشر شود. کارگردان این بسته الحاقی یعنی James Ohlen آن‌را "بازکشت به روش خارق‌العاده داستان‌گوییه استودیو Bioware" می‌داند. Star Wars: Old Republic  که با هزینه 200میلیون دلاری ساخته شده بود در سال 2011 منتشر شد و نتوانست به خوبی نظر گیمرهارا جلب کند و بخاطر فروش کم آن EA را مجبور کرد تا آن‌را تنها یازده ماه پس از انتشار به یک عنوان رایگان تبدیل کند که حتی این کار نیز بهبود چندانی برای وضعیت درآمدزایی بازی نبود.
 
Mirror’s Edge، یکی از پرهوادارترین عناوین دردست ساخت EA منتشر شد که بخشی از یک مرحله بازی را در ورژن آلفایه بازی به نمایش گذاشت.
 
عنوان دیگری که EA در کنفرانس خود به آن پرداخت، The Sims 4 بود که یک بسته الحاقی جدید برایش معرفی شد. این بسته که در نوامبر امسال منتشر میشود، شامل تعداد بسیار زیادی دنیاهای اروپایی با معماری‌ها و ویژگی‌های خاص آنان مانند گرو‌های موسیقی و … می‌شود.
 
حال نوبت به Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 تا EA با معرفی چند مود و قابلیت جدید، پیش زمینه لازم برای عرضه بازی را فراهم و به عبارتی هایپ بازی را تکمیل کند! یکی از ویژگی‌های جدید بازی اضافه شدن شخصیتی از سری‌ بازی‌های Mass Effect‌‌‌ است که Grass Effect نام دارد، این شخصیت مجهز به ذره معروف بازی و اسلحه N7 می‌باشد.
 
همچنین مود جدیدی بنام Backyard BattleGround برای بازی معرفی شد که در آن شما می‌توانید به راحتی با دوستان خود درارتباط باشید و بطور دسته جمعی وارد یک بازی شوید. همچنین سه گیاه جدید نیز معرفی شدند، گل رز که قابلیت‌های جادویی دارد و می‌تواند زامبی‌هارا به حیوانات تبیل کند، کلنل ذرت که می‌تواند ساپورت هوایی را تدارک ببیند و آخرین گیاه معرفی شده پرتقال است که می‌تواند به اطراف غل خورده و دشمنان را له کند!
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 در ستا 2016 برای کامپیوترهای شخصی و کنسولهای نسل جدید منتشر خواهد شد.
 
و حال نوبت به بزرگ‌ترین عنوان ‌EA یعنی Star Wars Battlefront می‌رسد! ویدیو نمایش این بازی شامل یک مود 20 نفره بازی بود که در یک منطقه پوشیده از مواد مذاب در جریان بود. نمایش بازی همانند مراسم E3 فوق‌العاده بود و نطر تمام مخاطبین بازی را جلب کرد. این بازی در تاریخ هفدهم نوامبر منتشر می‌شود.
 
و در پایان طبق آنچه انتظار می‌رفت‌، نسخه جدید سری بازی‌های فیفا یعنی Fifa 16 به نمایش درآمد. در ویدیو به نمایش درآمده از بخش Ultimate Team جدید بازی پرده‌برداری شد که در آن شما باید از ضفر شروع کرده و با یک تیم ساده وارد رقابت‌های مختلف شده و به مرور زمان اقدام به خرید بازیکنان جدید و قوی‌تر کردن تیم خود و وارد شدن به مسابقات بزرگتر بپردازید. همچنین در بخش Career Mode سیستم تمرین دادن پیشرفته‌تر شده است و شما می‌توانید بازیکنان جوان خود را بهتر تمرین دهید. از دیگر قابلیت‌های جدید بازی میتوان به اضافه شدن استادیوم‌های جدید، بیش از نهصد سرود جدید برای تماشاگران، قوی‌تر شدن هوش مصنوعی و … اشاره کرد.
 
 
برگرفته از
EA Games
لینک کوتاه