موزیک های-فای برای مشتریان گوشی‌های هوشمند و پیشرفته ال‌جی

نویسنده:

۰۴:۳۷:۵۲

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برای انعکاس تقاضای روبه‌فزونی و محبوبیت موسیقی با کیفیت بالا یک سرویس موسیقی های-فای (با کیفیت بالا) مخصوص مشتریان گوشی‌های هوشمند پیشرفته‌اش ارائه خواهد کرد. این سرویس موسیقی جدید، از آغاز ماه آینده، از طریق برنامه کاربردی SmartWorld ال‌جی در گوشی‌های خاص ال‌جی معرفی خواهد شد. علاوه بر این، از طریق وب‌سایت www.lgworld.com  در حدود ۷۰ کشور شامل ایالات متحده امریکا، استرالیا، برزیل، چین، فرانسه، ایتالیا، روسیه و بریتانیا در دسترس قرار می‌گیرد.
 
موسیقی های-فای با بازپخش ۲۴ بیت/۱۹۲ کیلوهرتز، یعنی ۶ برابر غنی‌تر و واضح‌تر از کیفیت صدای یک سی‌دی معمولی (۱۶ بیت/۴۴٫۱ کیلوهرتز) کیفیت صدایی را ارائه می‌دهد که بسیار نزدیک به صدای اصلی است. مشتریان واجد شرایط می‌توانند هر ماه دو قطعه آهنگ های-فای رایگان دانلود کنند و همین طور، آهنگ‌ها را با ۵۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت اصلی خریداری کنند. مشتریان با گوشی‌های هوشمند ال‌جی که قادر به پخش موسیقی ۲۳ بیت هستند، نظیر G4، G3، G2 و  G Flex 2، می‌توانند از موسیقی های-فای در مسیر خود به سادگی لذت ببرند.
 
کریس یای، معاون و رئیس بخش ارتباطات بازاریابی در شرکت ارتباط موبایلی ال‌جی، گفت: «سرویس موسیقی های-فای ما بازتابی از تعهد مستمر ما در ارائه مزایای بیشتر به مشتریان وفادار ال‌جی است. موسیقی MP3 برای بیشتر افراد خیلی خوب است اما با قابلیت های-فای در گوشی‌های هوشمند ال‌جی می‌توان محیطی غنی‌تر را تجربه کرد.»
برگرفته از
HI-FI MUSIC
لینک کوتاه

دیدگاه