رونمایی از مدل به‌روزرسانی شده لندکروزر

نویسنده:

۱۲:۳۷:۵۸

پس از این که شرکت لکسوس از اتومبیل جدید ال‌ایکس ۵۷۰ رونمایی کرد، شرکت تویوتا نیز اتومبیل جدید لندکروزر را به نمایش گذاشت. این ترتیب زمانی منطقی به نظر می‌رید؛ زیرا این دو اتومبیل شباهت زیادی به یکدیگر دارند. این اتومبیل در ژاپن تحت عنوان لندکروزر ۲۰۰ شناخته می‌شود.

به‌روزرسانی‌های لندکروزر هم در داخل و هم در خارج اتومبیل مشاهده می‌شود. از نظر ظاهری یک گریل جدید ۳ نواره، یک کاپوت با شکل جدید، چراغ‌های ال‌ای‌دی در جلو و طرح جدید در قسمت پشت اتومبیل به چشم می‌خورد. در داخل نیز کلیدابزاری جدید، ابزارهای به‌روزرسانی شده و یک صفحه‌نمایش ال‌سی‌دی ۴٫۲ اینچی رنگی و تی‌اف‌تی وجود دارد.

همچنین شرکت تویوتا در لندکروزر جدید از جدیدترین مجموعه Safety Sense P استفاده کرده است. فناوری‌های جدید عبارت‌اند از سیستم‌های شناسایی احتمال وقوع تصادف، شناسایی عابران پیاده، کروز کنترل مبتنی بر رادار، هشدار انحراف از لاین و نوربالای اتوماتیک. در حال حاضر این مدل مختص بازار ژاپن است و لندکروزرهای بازارهای دیگر از نظر سطح تجهیزات شخصی متفاوت خواهند بود. این اتومبیل با ۴ سطح از تزئینات و در دو حالت ۵ صندلی در دو ردیف یا ۸ صندلی در سه ردیف ارائه شده است. این اتومبیل از یک موتور ۴٫۶ لیتری V8 و دیفرانسیل چهارچرخ بهره می‌برد.

 

برگرفته از
Land Cruiser 200
لینک کوتاه