«زورو» باری دیگر متولد می‌شود

نویسنده:

۰۴:۳۰:۵۳

به گزارش هالیوود ریپورتر، استودیوهای فیلم‌ سازی مدت‌هاست که به فکر بازپرداخت جدیدی از داستان این قهرمان ۱۰۰ ساله و آوردن آن به سینما بوده‌اند و سرانجام، تمی علمی-تخیلی را برای این کار در نظر گرفته‌اند.

این فیلم که ساخت آن به تازگی اعلام شده هنوز کارگردانی ندارد، اما شایعه شده که گیل گارسیا برنال بازیگر مکزیکی کاندید اصلی برای بازی در نقش اول است. پروژه ساخت فیلمی جدید از داستان زورو قبلا در کمپانی فاکس قرن بیستم مطرح شده بود و در طی سال‌ها افرادی چون برایان سینگر، گری ویتا و جاستین مارکز برای کارگردانی آن کاندید شده بودند.
فیلم برداری این فیلم جدید که زورو ریبورن(Zoro Reborn) نام دارد، ماه مارس سال آینده در جمهوری دومینیکن آغاز می‌شود.

آنتونیو گناری، مدیر سابرینی فیلمز می‌گوید: «هر نسلی روایتی از زورو دارد که متعلق به آن نسل است و ما از این که این فرصت را بدست آوردیم تا روایت نسل جدید را بسازیم بسیار خوشحال و مفتخریم.»
اما بسیاری از طرفداران این قهرمان نقابدار باور دارند هیچکس نمی‌تواند جایگزین آنتونیو باندراس که نقش این قهرمان را در فیلم نقاب زورو(محصول سال ۱۹۹۸) بازی می‌کرد شود و نظر خوبی نسبت به ساخت فیلم جدید ندارند. بسیاری دیگر هم می‌گویند که تصور زورو در دنیایی علمی تخیلی بسیار هم هیجان انگیز است.

چندی پیش و در پی لو رفتن ای-میل‌های شرکت سونی، خبری از ساخت فیلمی با حضور جانگو و زورو و کارگردانی کوئنتین مطرح شد اما از آن زمان خبر دیگری از ساخت چنین فیلمی مطرح نشده است. تارانتینو خود مجموعه داستان مصوری با نام جانگو/زورو را به عنوان دنباله‌ای مفرح برای فیلم جانگوی آزاد شده(Django Unchained-2012) منتشر کرده بود. گزارشات حاکی از آن است که ممکن است اقتباسی از این داستان در سال ۲۰۱۷ ساخته شود و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا فیلم‌های زورویی دیگری هم در راه خواهند بود یا نه؟
 
 

برگرفته از
ZORO
لینک کوتاه

دیدگاه