حمایت پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی سونی از یک ساعت هوشمند خاص

نویسنده:

۱۰:۵۸:۵۳

به نظر می‌رسد نام این ساعت (Wena) مخفف عبارت wear electronics naturally یا ابزار پوشیدنی الکترونیک طبیعی گرفته شده است. البته این ساعت بیش از آنکه به اسمارت واچهای امروزی شبیه باشد، ظاهری همچون ساعتهای مرسوم عقربه‌ای دارد. تولید کنندگان Wena Wrist بر سه قابلیت کلیدی مهم تمرکز دارند: سازگاری با استاندارد کیف پول NFC ژاپنی Felica، ارسال آگاهی‌سازها (نوتیفیکیشن) از طریق ویبره و نورهای LED خاص روی بند ساعت، و ردیابی فعالیتهای روزانه. با توجه به عدم وجود نمایشگر روی این ساعت، به نظر می‌رسد که قرار است دو کار آخر را از طریق اپلیکیشن های قابل نصب روی موبایل انجام داده و مدیریت کند. البته گفته می‌شود که در قدم اول اپلیکیشن ان تنها برای آیفون عرضه خواهد گشت.
مدل کرونوگراف این ساعت با استفاده از سه بازوی زمان‌سنج مجزا به نمایش زمان در قالب ساعت، دقیقه و ثانیه می پردازد و  مدل سه بازویی آن هم همانن اغلب ساعتهای معمولی زمان را نشان می‌دهد. هر دو مدل از صفحه ۴۲ میلیمتری بهره می برند . گفته می‌شود باتری ساعت سه بازویی تا سه سال شما را همراهی می کند و مدل کرونوگراف هم تا ۵ سال بی وقفه کار خواهد کرد. 

انتظار می‌رود با توجه به حمایت پلتفرم سرمایه گذاری جمعی سونی، Wena Wrist از ماه مارس یا آپریل سال آینده وارد بازار شود و قیمت احتمالی آن هم ۲۸۷ دلار برای مدل سه بازویی نقره‌ای و ۵۷۶ دلار برای مدل کرونوگراف مشکی حدس زده می‌شود.

 

برگرفته از
Wena Wrist
لینک کوتاه