حضور مدل بدون سقف هوراکان در نمایشگاه فرانکفورت

نویسنده:

۰۳:۳۹:۲۸

روز ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) شرکت ایتالیایی لامبورگینی اتومبیل هوراکان اِل‌پی ۶۱۰-۴ اسپایدر ( Huracan LP 610-4 Spyder) را معرفی خواهد کرد که مدل بدون سقف هوراکان است. این اتومبیل کروکی نیز همانند گالاردو اسپایدر (Gallardo Spyder) از یک سقف نرم با قابلیت باز و بسته شدن بهره می‌برد که در عرض چند ثانیه و با فشردن یک دکمه، باز و بسته می‌شود. این اتومبیل از نظر مکانیکی کاملاً شبیه مدل کوپه است.

قدرت این اتومبیل از یک موتور ۵٫۲ لیتری دمش طبیعی V10 که در مدل استاندارد نیز وجود دارد، تأمین می‌شود. توان این موتور ۶۰۲ اسب بخار و گشتاور آن ۴۱۳ پوند بر فوت است. این اتومبیل از جعبه‌دنده ۷ سرعتی دو کلاجه و سیستم دیفرانسیل تمام چرخ بهره می‌برد. همچنین این اتومبیل در عرض ۳٫۲ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می‌رسد؛ اما ممکن است در مدل کروکی سرعت کمی کاهش داشته باشد.

اگر نمی‌توانید در نمایشگاه فرانکفورت حضور داشته باشید، شرکت لامبورگینی یک مراسم زنده مختص این اتومبیل در نظر گرفته که می‌توانید در اینجا مشاهده ‌کنید. این مراسم رونمایی در ساعت دوازده و بیست دقیقه بعدازظهر طبق ساعت تابستانی اروپای مرکزی آغاز می‌شود.

 
برگرفته از
LAMBORGHINI
لینک کوتاه