[اعلامیه] سامانه‌های جامع سرویس‌ها و خدمات همراه اول تغییر می‌کند

نویسنده:

۰۱:۳۹:۴۰

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سامانه#۱۱۱* و سامانه پیامکی ۱۱۱ که به عنوان سامانه های جامع دسترسی به سرویس های همراه اول در اختیار مشترکین قرار گرفته بود و کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می توانستند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به این سامانه های جامع، به کلیه خدمات و طرح های همراه اول دسترسی یابند؛ بنا به درخواست دولت تدبیر و امید، به سامانه ارتباط مردم و دولت تبدیل می شود.

به این ترتیب همراه اول این سامانه ها را به دولت واگذار کرده و از اواسط مهرماه سامانه های جدید شامل کد دستوری #۱۰* و سامانه ارسال پیامک به سرشماره ۱۰ را برای دسترسی به سرویس ها و خدمات، در اختیار مشترکین قرار می دهد.

 بنابراین مشترکین همراه اول می توانند از این پس، هرآنچه را که با شماره گیری #۱۱۱* و یا ارسال پیامک به ۱۱۱ دریافت می کردند، با استفاده از سامانه های جدید بیابند.

قابل ذکر است سامانه های #۱۱۱* و ارسال پیامک به سرشماره۱۱۱ برای مدت کوتاهی  همچنان به عنوان یک درگاه دسترسی به سرویس های متنوع همراه اول و پشتیبانی از سامانه های جدید در دسترس خواهند بود تا مشترکینی که ممکن است از این واگذاری باخبر نشده باشند و یا بنا بر روال قبل، از سامانه های قبلی استفاده می کنند، دچار مشکل نشوند.
 
 

برگرفته از
همراه اول
لینک کوتاه
برچسب ها