Halo 5: Guardians عنوان سریع‌ترین میزان فروش XOne را از آن خود کرد

نویسنده:

۱۰:۱۸:۱۱

استقبال بی‌نظیر طرفداران از این بازی به قدری بود که امروز سایت Xbox Wire‌‌ به نقل از مایکروسافت بیان کرد که این عنوان تا این لحظه رکورد سریع‌ترین فروش کنسول ‌XOne را از آن خود کرده است. طبق اطلاعات رسمی منتشر شده توسط مایکروسافت، این بازی تاکنون در سطح جهان 400 میلیون فروش داشته است که این رقم شامل تمام کپی‌های بازی و باندل‌هایی که حاوی بازی بوده‌اند نیز می‌شود. همچنین مایکروسافت بیان کرد فروش سری بازی‌های Halo از مرز 5 میلیارد دلار گذشته است و Halo 5 تاکنون بیشتر از هر بازی دیگری در Xbox Live بازی شده است، به علاوه این بازی عنوان پرفروش‌ترین عنوان دیجیتالی موجود در استور رسمی ایکس باکس را نیز یدک می‌کشد.

همچنین در ادامه مایکروسافت تعدادی از آمار و ارقام و اطلاعات پس از انتشار بازی را منتشر کرد:
·        تاکنون Halo5: Guardians بیش از 21 میلیون ساعت بازی شده است، که 12 میلیون از این زمان مربوط به بخش تک نفره و 9 میلیون مربوط به بخش مولتی‌پلیر بازی می‌شود.
·        تاکنون بیش از 7 میلیون مسابقه جدید در بخش Arena و مودهای جدید مولتی‌پلیر بازی انجام شده است.
·        تاکنون کاربران بیش از 45 میلیون بسته Req و 568 میلیون عدد از کارت‌های Req را بدست آورده‌اند.
·        برادکست رسمی Halo 5 رکورد گینس بیشترین بازدید برادکست تاریخ بازی‌های ویدیویی با بیش از 330 هزار استریم و مجموعا 5.5 میلیون بازدید را از آن خود کرد.
·        اولین اموجی رسمی سری بازی‌های هیلو برای اولین بار در توییتر استفاده شد.
·        و در نهایت، Halo 5 رکورد بیشترین بازدید استریم میان عناوین XOne با بیش از سه میلیون بازدید کننده برروی شبکه Twitch را شکست.
 

 

برگرفته از
Halo 5: Guardians
لینک کوتاه

دیدگاه