ارائه نسخه جدید یاهو مسنجر

نویسنده:

۰۱:۵۷:۳۸

نسخه جدید یاهو مسنجر یک سری قابلیت‌های جدید دارد که مهم‌ترین آن‌ها، امکان دسترسی به مکالمات یک سال قبل و قابلیت حذف پیام‌های ارسال شده از صندوق دریافت فرستنده و گیرنده است.

قابلیت لغو ارسال پیام از طریق ذخیره مکالمات یاهو مسنجر در کلاد توسط یاهو امکان‌پذیر شده است. این امر باعث شده هم قابلیت‌های جدیدی مانند لغو ارسال پیام ایجاد شود و هم کاربران از فضای کمتری بر روی دستگاه‌های خود استفاده کنند؛ زیرا پیوست‌ها و تصاویر موجود در پیام‌ها در واقع لینک‌های منابع وب خصوصی هستند و روی دستگاه ذخیره نمی‌شوند. علاوه بر قابلیت حذف، قابلیتی شبیه شبکه اجتماعی نیز به نسخه جدید یاهو مسنجر اضافه شده که به کاربران اجازه می‌دهد هم در چت‌های دو نفره و هم در چت‌های گروهی پیام یا تصویر ارسال شده را لایک کنند.

این تغییرات از مزایای قدرت کار با تصویر Tumblr که به شرکت یاهو تعلق دارد، نیز بهره می‌برند تا به جای ایموجی‌ها (شکلک‌ها) از تصاویر متحرک جیف استفاده شود. اخیراً استفاده از جیف مجدداً محبوبیت پیدا کرده است. همچنین مسنجر دارای یک قابلیت جدید برای ادغام هوشمندانه فهرست تماس است، شبیه همانی که در یاهو میل وجود دارد. این قابلیت از پلت‌فرم Xobni بهره می‌برد که می‌تواند ارتباط میان فهرست تماس کاربران را درک کند و گروه‌های مرتبطی ایجاد نماید. همچنین یک سری قابلیت آفلاین نیز به یاهو مسنجر اضافه شده که باعث می‌شود هر پیامی که در حالت آفلاین یا زمانی که ارتباط اینترنتی ضعیفی دارید، می‌فرستید، پس از برقراری ارتباط ارسال شود.

با توجه به این قابلیت‌های جدید، آیا تمایل دارید مجدداً از یاهو مسنجر استفاده کنید؟ یا قبلاً اپلیکیشن مناسبی برای ارسال و دریافت پیام انتخاب کرده‌اید؟
 

برگرفته از
یاهو مسنجر
لینک کوتاه

دیدگاه