صفحه‌نمایش گلکسی اس ۷ حساس به فشار خواهد بود

نویسنده:

۰۷:۵۱:۲۰

طبق گزارش نشریه وال‌استریت ژورنال، صفحه‌نمایش حساس به فشار گلکسی اس ۷ شبیه صفحه‌نمایش تری‌دی تاچ (3D Touch) اپل است که در آیفون ۶ اس معرفی شد. اس ۷ نیز همانند پرچم‌دار فعلی سامسونگ یعنی اس ۶ دارای یک نسخه اج با صفحه‌نمایش منحنی خواهد بود. طبق گفته یک منبع خبری، نسخه عادی اس ۷ برخلاف مدل‌های اس ۶، احتمالاً فضای ذخیره‌ای قابل بسط خواهد داشت.

طبق گفته وال‌استریت ژورنال، اس ۷ شباهت زیادی به اس ۶ خواهد داشت؛ اما با وجود این که گفته می‌شود دوربین اس ۷ بهبود خواهد یافت؛ به منظور سازگاری با لنز، هیچ برجستگی در پشت اس ۷ وجود نخواهد داشت. از جمله ویژگی‌های مهم دیگر اس ۷ می‌توان به پورت یواس‌بی تایپ سی با قابلیت شارژ سریع و احتمال برخورداری از یک اسکنر شبکیه چشم در برخی مدل‌های اس ۷ اشاره کرد. اوایل سال ۲۰۱۴ شایعاتی منتشر شده بود که ادعا می‌کردند سامسونگ برای گلکسی اس ۵ اسکنر عنبیه در نظر گرفته است؛ اما این شرکت هرگز چنین ایده‌ای را وارد بازار نکرد.

گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج قرار است پس از معرفی در کنفرانس جهانی موبایل در اواخر فوریه، در اواسط ماه مارس در آمریکا ارائه شود. اخیراً شرکت سامسونگ دانجین کوه (Dongjin Koh) را به سمت ریاست بخش موبایل خود منصوب کرده تا جی‌کی شین که مدت درازی در این بخش رئیس بود، بیشتر بر روی راهبردهای آینده و کسب‌وکارهای جدید تمرکز کند.
 

برگرفته از
گلکسی اس ۷
لینک کوتاه