حضور سوزوکی با ۳ اتومبیل کانسپت در نمایشگاه توکیو

نویسنده:

۱۲:۲۸:۰۱

اولین اتومبیل کانسپت که هاستلر راف رود استایل (Hustler Rough Road Style) نام دارد، نمونه ای قوی‌تر از کرا‌س‌اوری به همین نام است که فاصله کف آن از زمین افزایش یافته، تایرهایش مختص جاده‌های ناهموار است، چراغ‌های جلو نرده دارد و زیر بدنه حفاظی آلومینیومی به کار گرفته شده است. این اتومبیل کانسپت به رنگ زرد با سقف مشکی نقاشی شده و نام آن با رنگ‌های مختلف روی درها و کاپوت نوشته شده است.

مدل بعدی آلتو ورکز جی‌پی (Alto Works GP) نام دارد و نمونه مختص مسابقه مدل تولید انبوه آلتو ورکز محسوب می‌شود. بدنه این اتومبیل از پوششی به رنگ آبی الکتریسیته بهره می‌برد که در برخی جاها با کمی سبز اسیدی ترکیب شده است. کاپوت این اتومبیل از جنس فیبر کربن ساخته شده و ظاهراً سیستم تعلیقی اسپرت تر دارد که با چرخ‌های کوتاه و پهنش سازگار است.

مدل آخر که ایگنیس وتر اکتیویتی (Ignis Water Activity) نام دارد، به رنگ سبز مات ارتشی نقاشی شده که در برخی جاها با رنگ نارنجی ترکیب شده است. این اتومبیل برای افراد ماجراجو طراحی شده؛ زیرا دارای قایقی به رنگ نارنجی است که روی سقف نصب می‌شود . شرکت سوزوکی محافظی فلزی در زیر بدنه این اتومبیل به کار گرفته و از چرخ‌های آلیاژی به رنگ مشکی براق و بزرگ بهره گرفته است. این اتومبیل در واقع نمونه‌ای از اتومبیل کانسپت ایگنیس تریل (Ignis Trail) است که چند ماه قبل رونمایی شد.

هر ۳ اتومبیل کانسپت در نمایشگاه توکیو اتو سالن (Tokyo Auto Salon) که از روز ۱۵ ژانویه آغاز به کار می‌کند، به نمایش گذاشته خواهند شد. 
برگرفته از
کانسپت سوزوکی
لینک کوتاه