سامسونگ برای رفع مشکل اس پن، سخت‌افزار Note 5 را تغییر می‌دهد

نویسنده:

۱۲:۲۴:۳۲

قبل از ارائه دستورالعمل‌های اضافی در بسته‌بندی دستگاه، به مشتریان گفته شد «دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کنید». اکنون شرکت اعلام کرده  که مکانیزم فیزیکی داخلی Note 5 برای جلوگیری از وقوع این مشکل، کاملا عوض شده است.
مثل همیشه توصیه ما این است که برای جاسازی صحیح قلم S، از دستورالعملهای مناسب پیروی کنید.
 
تغییرات صورت گرفته برای رفع مشکل جاسازی اشتباهی، برای اولین بار توسط یک خواننده ناشناس سایت Phandroid اعلام شد. این کاربر، عکس قبل و بعد برد مدار Note 5 را در سایت قرار داد که نشان‌دهنده مکانیسم جدیدی برای جاسازی قلم است و بنا به این گزارش، امکان بیرون کشیدن قلم S در صورت جاسازی اشتباهی، فراهم شده است. 
 
در ایمیلی به Verge، شرکت سامسونگ اذعان کرد که در حقیقت طراحی Note 5 برای رفع نقص مذکور تغییر پیدا کرده است. شرکت سامسونگ خاطرنشان می‌کند: «سامسونگ تأیید می‌کند که مکانیسم داخلی قلم S در Note 5، برای جلوگیری از مشکل ناشی از قرار دادن نادرست قلم S، تغییر کرده است».
 
همچنین این شرکت افزود: «مثل همیشه، توصیه می کنیم که برای جا سازی صحیح قلم S از دستورالعملهای مناسب پیروی کنید».
درست همانند قبل، همچنان مشتریان از بزرگی نقص موجود در طراحی اظهار گله‌مندی میکنند. بعضی افراد از اشاره به نوشته «کتابچه راهنما را به دقت بخوانید» احساس خرسندی می‌کنند؛ برخی دیگر فکر می‌کنند جاسازی اشتباهی قلم به صورت پشت و رو، یک اشتباه ساده و عادی است که می‌تواند  توسط هر کسی (یا توسط کودکان) اتفاق بیافتد. 
 
با این حال واضح است که این نقص به خودی خود به اندازه کافی مهم است که حداقل شرکت سامسونگ به فکر معرفی یک راه‌حل فیزیکی برای رفع آن باشد – هرچند که هنوز شرکت به وجود نقص طراحی اذعان نکرده است.
 

 
 

برگرفته از
Note 5
لینک کوتاه

دیدگاه