بزرگترین بروزرسانی Fallout Shelter به زودی منتشر می‌شود

نویسنده:

۰۹:۲۷:۲۷

بر اساس اطلاعاتی که روی سایت رسمی بتسدا قرار گرفته، این بروزرسانی شامل ویژگی‌های جدیدی چون ساخت و ساز(Crafting) و آرایشگاه می‌شود. علاوه بر این، گربه‌ها و سگ‌های بیشتر و برای اولین بار طوطی‌ها نیز وارد دنیای تاریک فال اوت خواهند شد. اطلاعات کامل مربوط به این بروزرسانی را می‌توانید در پایین بخوانید.
آپدیت‌های قبلی Fallout Shelter شامل مواردی چون حالت عکاسی، پشتیبانی از فضای ابری و حیوانات خانگی می‌شدند. به مناسبت عید هالووین و روز شکرگذاری نیز، بروزرسانی‌های کوچکی راه خود را به بازی پیدا کردند و فضای بازی را تغییر دادند.
بتسدا همچنین امروز اعلام کرد که آپدیت این هفته آخرین بروزرسانی انجام شده نبوده و آپدیت‌های بسیاری در راه هستند.
 
اطلاعات مربوط به آپدیت 1.4 بازی Fallout Shelter در سایت بتسدا:
·         مواد بی‌مصرف و آشغال را با قابلیت جدید Crafting به آیتم‌های پرکاربرد تبدیل کنید.
·         اتاق‌های جدید! با بهره‌گیری از اتاق ساخت سلاح و زره جدید بازی، آیتم‌های خودتان در بازی را بسازید!
·         از حالا به بعد، لانچ‌باکس‌ها شامل کارت پنجمی به نام Junk هستند. مطمئن باشید که این کارت بیشتر از آن‌ چیزی که به نظر می‌رسد، مفید خواهد بود. کاشفان ویستلند(دنیای فال اوت) خوش‌شانس نیز ممکن است در ماجراجویی‌هایشان این آیتم‌ها را پیدا کنند.
·         با برورزرسانی جدید می‌توانید آرایشگاه ساخته و ظاهر هر ساکنی را شخصی‌سازی کنید.
·         لباس ها و سلاح‌های Fallout 4 را می‌توانید از این پس در لانچ‌باکس‌ها بیابید و یا حتی خود آن‌ها را بسازید.
·         با توجه به این که این حیوانات چهارپا شادی و خوش‌بختی را به Fallout Shelter هدیه دادند، تصمیم گرفتیم تا سگ‌ها و گربه‌های بیشتر و حتی این بار طوطی‌ها را به بازی اضافه کنیم.
·         زمان و ساعت روز کاملاً روی بازی تاثیر می‌گذارد زیرا شبیه‌سازی دقیق Vault(پناهگاه‌های فال اوت) هدف اصلی ما است.
 
Fallout Shelter اولین تجربه بستدا در دنیای موبایل به حساب می‌آید و گویا آخرین بازی آن‌ها روی این پلتفورم نخواهد بود. تاد هاوارد، کارگردان سری فال اوت، به تازگی به سایت خبری گیم‌اسپات گفت که به دلیل موفقیت بالای Fallout Shelter، استودیو بتسدا نقشه‌هایی برای ساخت بازی‌های موبایل بیشتر در آینده دارد. هر چند که هیچ کدام از این بازی‌ها هنوز معرفی نشده‌اند.
در مورد Fallout 4 باید بگوییم که بستدا به بروزرسانی این بازی نیز ادامه می‌هد. آخرین آپدیت بازی هفته گذشته به صورت نسخه بتا روی کامپیوتر‌های شخصی منتشر شد که بعضی از باگ‌های بازی را رفع کرده و انتخاب‌های جدیدی را در قسمت ساخت و ساز بازی به مخاطبین می‌دهد. اولین محتوای اضافه بازی که Automatron نام دارد، در ماه مارس عرضه خواهد شد.
 

 

برگرفته از
Fallout Shelter
لینک کوتاه