مرسدس بنز ۲۰۱۷ Cabriolet کلاس C

نویسنده:

۰۳:۳۲:۱۳

این مارک تجاری سقف سری‌های کابریوله  کلاس C  مدل ۲۰۱۷ را برداشته، این شامل C300 RWD، C300 4MATIC  و AMG C43  می‌شود.

اولین کابریوله که بر پایه کلاس C  خواهد بود C300 بدون سقف است که به مدل سقف بسته آن از نظر مکانیکی به طرز نزدیکی شبیه است. اما سقف تاشو پارچه‌ای آن، و سیستم گرم کننده پشت گردن و تنظیمات فضای باز آن، آن را متمایز می‌کند. تا قبل از مدل AMG تنها یک نوع موتور موجود است، یک توربوشارژ ۲ لیتری با ۲۴۱ اسب‌بخار و ۲۷۳ پوند بر فوت گشتاور،  اما نه دنده‌ی دنده اوتوماتیک آن را از ۰ تا ۱۰۰ در ۶.۳ می‌رساند. C300 همچنین می‌تواند با سیستم تعلیق بادی Airmatic همراه شود.

مثل همیشه، یک مدل AMG قرمز زینت خانواده کابریوله کلاس C  می‌باشد. مدل سقف باز C43 انواع مختلفی از عناصر طراحی اسپرت را با خود دارد که عملکرد بهبود یافته را نشان می‌دهند، شاخص‌ترین آنها چرخ‌های مخصوص AMG با حاشیه کروم و علامت گذاری منحصر به فرد  است.

همانند مدل کوپه C43، مدل سقف باز یک V6  با حجم  ۳ لیتر را همراهی می‌کند که ۳۶۲ اسب‌بخار خروجی می‌دهد و ۳۸۴ پوند بر فوت گشتاور دارد. این میزان قدرت خودرو را از ۰ تا ۱۰۰ در ۴.۷ ثانیه می‌رساند. این  تنها ۰.۱ ثانیه از مدل سقف بسته آن کندتر است. حالت‌های رانندگی خودرو قابل شخصی‌سازی می‌باشد زیرا منو AMG Dynamic Select می‌تواند سفتی سیستم تعلیق، بازخورد موتور، وزن فرمان و نقاط تعویض دنده را بنا به خواسته های راننده تنظیم کند. سرعت نهایی به صورت الکترونیکی  به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده.

"محصولات AMG امسال به رشد خود ادامه خواهند داد و و عملکرد رانندگی در جهان را متنوع‌تر از همیشه خواهند کرد" این را توبایس موئرز رییس مرسدس AMG  بیان کرد. "خط جدید محصولات ما به سرعت به گسترش خود ادامه خواهد داد و با مدل کابریوله C43 به قشر جوانتر انتخاب دیگری برای کشف دنیای شگفت‌انگیز AMG می‌دهیم."

 

 


 
برگرفته از
Cabriolet
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “مرسدس بنز ۲۰۱۷ Cabriolet کلاس C”
  1. جدا که حال آدم رو به هم میزنه بعضی از طراحی های بیرونی کارخانه مرسدس بنز… از وقتی که پای طراح های جدید به بنز باز شد که فکر کنم آسیایی بودند بنز به شدت زشت شد از نظر طراحی