راه جزیره هوشمند برای مشترکان دائمی ایرانسل نیز گشوده شد

نویسنده:

۰۳:۴۳:۴۶

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سیمکارتهای دائمی این اپراتور میتوانند با عضویت در طرح جزیره هوشمند، تا 80 درصد تخفیف ویژه را در مکالمههای درون شبکه تجربه کنند.

این تخفیف هوشمند بر اساس زمان و مکانهای مختلف تغییر میکند و مشترکان ایرانسل میتوانند برای عضویت رایگان در آن، عدد یک را به شماره پیامک 135 بفرستند و یا کد دستوری *135*1# (ستاره 135 ستاره 1 مربع) را شمارهگیری کنند.

بر اساس این گزارش، استفاده از جزیره هوشمند تنها در صورتی امکانپذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیهای باشد. همچنین در صورت عضویت در هر طرح تعرفهای دیگر، امکان فعالسازی جزیره هوشمند وجود نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که مشترک سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعات و مکانهای مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده میشود.

استفاده از طرح جزیره هوشمند، تاکنون تنها برای مشترکان اعتباری قابل استفاده بود ولی از این پس برای مشترکان دائمی نیز در دسترس است.
علاقهمندان به خرید سیمکارتهای ایرانسل میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین سیمکارت، به نشانی sim.irancell.ir مراجعه کنند.

 

برگرفته از
جزیره هوشمند
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه