فصل دوم سریال «ساخت یک قاتل» ساخته می‌شود

نویسنده:

۰۶:۱۹:۲۸

سریال «ساخت یک قاتل» (Making A Murderer) در واقع یک مینی سریال از محصولات شبکه نت‌فلیکس است. این سریال مدت زمان ۱۰ سال را به تصویر می‌کشد که هیجانات واقعی زندگی استیون اوری را در بر می‌گیرد. وی یک متهم تبرئه شده از طریق دی‌ان‌ای است که به هنگام افشاگری در مورد فساد مجریان قانون محلی، خود را در متهم ردیف اول در یک جنایت وحشتناک جدید می‌بیند. امتیاز این سریال در سایت IMDb، ۸.۹ از ۱۰ است.

سریال «ساخت یک قاتل» با داستان جنایی-واقعی خود که گزارش‌های مستند را با روش‌های جذاب یک رمان می‌آمیزد، باعث بروز نظرات متفاوتی در مورد پرونده استیون اوری شد و حالا این سریال برای فصل دوم تمدید شده است. سال گذشته این سریال موفق شد نامزد دریافت ۶ جایزه امی شود.
سازندگان این سریال وعده داده‌اند که بخش‌های جدید این سریال طرفداران را به اعماق داستان اوری قاتل و همدستش، برندان دسی، خواهد برد و در این میان، گروه‌های تحقیقاتی و حقوقی جرم آن‌ها را به چالش می‌کشند و ایالت یاد شده در سریال، سعی می‌کند جرم و حکم حبس ابد آن‌ها را حفظ کند. این بار، تهیه‌کنندگان و کارگردانانی مانند لورا ریچاردی و مویرا دمو در فصل دوم این سریال همکاری خواهند داشت که ظاهراً به روند پرخطر پس از محکومیت و ضربه‌های احساسی که این روند بر تمام افراد دخیل وارد خواهد آورد، می‌پردازد.

در فصل دوم با وکیل جدید اوری، کاتلین زلنر و گروه حقوقی دسی آشنا می‌شویم که توسط لورا نیریدر و استیو دیریزین رهبری می‌شود. همچنین از نزدیک با خانواده‌ها و شخصیت‌هایی که با این پرونده ارتباط دارند، آشنا خواهیم شد.

هنوز تعداد دقیق قسمت‌های فصل دوم مشخص نیست و تاریخ دقیق بازگشت این سریال به نت‌فلیکس اعلام نشده است.

 

برگرفته از
Making A Murderer
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “فصل دوم سریال «ساخت یک قاتل» ساخته می‌شود”
  1. به نظرم این سریال رو باید بارها و بارها تماشا کرد من سه بار دیدمش اونم به دقت و به فکر رفتم که یه نفر که دولت و پلیس فدرال باهاش طرف شده و تمام اتهامات و شواهد بر صد اوست چگونه دو وکیل باشرافت جری بیوتینگ و دین استرانگ تمامی خطرات این راه پر پیچ و خم و پر التهاب را که به اعتبار شغلی و احتنال زیاد باختن پرونده و حتی تهدیدات جانانه از استیون دفاع میکنن و یک سری شاهدان و کارشناسان که میدونند دولتشون دوست نداره بیان شهادت بدت و موشکافی کنن ولی میان و اینکارو میکنن این فکر به ذهنم رسید چقدر ادم بی گناه در کشور خودمون نابود شدن و خانوادشون تباه شدن و هیج کسی اهمیتی نمیده و هیچ شاهدی ریسک شهادت دادن برایریک متهم رو نمیپذیره درود بر انسانیت