شما هم به اتومبیل ولوو وی ۹۰ (Volvo V90) علاقه‌مند خواهید شد

نویسنده:

۱۰:۵۰:۳۵

اتومبیل وی ۹۰ همانند اس ۹۰ ظرافت خاصی دارد که نمی‌توانید در شاسی بلندهای کاربردی‌تر پیدا کنید و همین موضوع شما را به این اتومبیل جذب می‌کند.

در نمایشگاه دیترویت دو تیپ از اتومبیل وی ۹۰ (V90) به نمایش گذاشته شد. در هر دو تیپ R-Design و Inscription، کاربری مطلوبی وجود دارد که اتومبیل‌های دیگر معمولاً ندارند. با توجه به سودمندی شاسی بلندها در خطوط تولید ولوو، این شرکت با زیباتر کردن وی ۹۰، کار درستی انجام داده است.

 

۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-1-copy

 

مشخصات وی ۹۰ که در بازار آمریکا عرضه می‌شود، عبارت است از یک موتور بنزینی ۲٫۰ لیتری توربو که ۲۵۰ اسب بخار توان دارد و یک موتور بنزینی ۲٫۰ لیتری توربوشارژ و سوپرشارژ که ۳۱۵ اسب بخار توان دارد. هر دو گزینه با یک جعبه‌دنده اتوماتیک ۸ سرعتی عرضه خواهند شد.

اگر می‌خواهید پول زیادی حداقل پنجاه هزار دلار برای خرید اتومبیل خرج کنید، بهتر است اتومبیلی را بخرید که می‌خواهید، نه اتومبیلی که فروشنده به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر این وی ۹۰ آبی رنگ تیپ R-Design را می‌خواهید، حتماً آن را سفارش دهید.

 

۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-8

 

اگر یک اتومبیل جادار برای تعداد زیادی سرنشین می‌خواهید، اتومبیل ۷ نفره ایکس سی ۹۰ برای شما مناسب‌تر است. اتومبیل وی ۹۰ ردیف سوم صندلی را ندارد و بزرگ‌ترین اتومبیل دسته واگن در بازار محسوب نمی‌شود؛ اما نمی‌توان از این اتومبیل جذاب گذشت.

 

۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-4

 

این اتومبیل را می‌توان به صورت آنلاین سفارش داد و اولین تحویل در تابستان ۲۰۱۷ خواهد بود.

 

۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-6 ۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-7 ۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-2 ۲۰۱۸-volvo-v90-rdesign-naias-3

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه