«جانی دپ» و «کوین اسمیت» و دخترهایشان

نویسنده:

۰۶:۲۳:۳۶


در یک حرکتی تیمی، شاید هرگز ذهنتان هم به آن خطور هم نمی‌کرد، کوین اسمیت (Kevin Smith) و جانی دپ (Johnny Depp) مشغول فیلم سازی با هم می‌شوند. نام این فیلم "Yoga Hosers" است که به نقل قول از خود اسمیت، از یک کتاب کمیک برگرفته شده است؛ که البته شایعه آن را تابستان گذشته شنیده بودیم. در این فیلم جانی دپ به همراه دخترش "لیلی‌رز دپ" (Lily-Rose Depp)، به همراه دختر نوجوان اسمیت هرلی‌کوئین اسمیت (Harley Quinn Smith) بازی خواهند کرد.
کار تولید فیلم از همین هفته آغاز می‌شود و داستان آن بر محوریت دو کاراکتر دختر نوجوان می‌چرخد. کالین کولت (دختر دپ) نوجوان 15 ساله که عاشق یوگا است، و کالین مکنزی (دختر اسمیت) هر دو در یک کار بعد از مدرسه در یک فروشگاه به نام -EH2 ZED- به عنوان کارمندان فروشگاه کار می‌کنند؛ زمانی که شیطان از زیر پوسته کانادا بیرون می‌آید و با دعوت بزرگ خود به نام " Grade 12" تهدید می‌کند، کالینز به سراغ Guy Lapointe (دپ) مرد افسانه‌ای شکارچی می‌رود و او را مجبور می‌کند تا با هم به نبرد شیطان بروند.
علاوه بر این تقریبا همه بازیگران از فیلم قبلی اسمیت به نام "تاسک" (Tusk)، در جایی از فیلم ظاهر خواهند شد. اسمیت می‌گوید "مردم همیشه از من می‌پرسیدند که آیا قصد ساختن فیلم از کتاب کمیک را نداری؟ این هم یک فیلم از کمیک! اما به جای این‌که یک مرد دنیا را نجات دهد، ترسناک‌ترین و توانمندترین موجوداتی که بشر تا کنون به خود دیده این کار را انجام می‌دهند: دو دختر 15 ساله!"

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Yoga Hosers
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه