صدای رابین ویلیامز در «Absolutely Anything»

نویسنده:

۰۶:۱۸:۴۱

پس از مرگ غم انگیز رابین ویلیامز (Robin Williams) در هفته گذشته، چهار فیلم از او که در آن‌ها اجرا داشته، گزارش شده است. با این حال، به نظر می‌رسد که در یکی از این نقش‌ها ممکن است کار خود را به پایان نرسانده باشد. ویلیامز در فیلم "Absolutely Anything" به کارگردانی "تری جونز" (Terry Jones) صداپیشگی سگی به نام دنیس (Dennis the Dog) را بر عهده داشت.
"سایمن پگ" (Simon Pegg) یکی از ستارگان این فیلم است که نقش معلمی را بر عهده دارد که پس از کشف قدرت‌های جادویی خود توسط گروهی از فضایی‌ها، یک سری اتفاقات ناگوار را تجربه می‌کند. سایمن نگرانی خود را از بابت این دوبله بیان می‌کند و می‌گوید که "من مطمئن نیستم که رابین کار دوبله خود را به اتمام رسانده باشد. دنیس سگ این معلم است و من واقعا امیدوارم که کار صدای او کامل شده باشد؛ در غیر این صورت واقعا جای تاسف است که صدای او را در این فیلم نداشته باشیم. هرچند که باز هم اندوه فراوانی برای ما باقی می‌ماند. اما کار او مثل همیشه با اشتیاق فراوان و درخشش خاص او انجام شده است."
بنابراین ممکن است که جونز مجبور شود به دنبال صدای دیگری برای دنیس بگردد، که در این صورت برای ما جای تاسف دارد که به عنوان آخرین دوبله‌های او، صدای او را مانند کار باور نکردنی و خنده دار صدای جینی در علاءالدین نشنویم.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
رابین ویلیامز
لینک کوتاه
برچسب ها