پیکسار باز هم بدقولی کرد!

نویسنده:

۰۴:۳۰:۳۱

 
تابستان گذشته، پیکسار اعلام کرد که انتشار فیلم " دایناسور خوب" (The Good Dinosaur) از این تابستانی که گذشت، به 25 نوامبر 2015 موکول شده است. این خبر درست زمانی اعلام شد که پیکسار گفته بود "Bob Peterson" از کارگردانی و "John Lasseter" و "Lee Unkrich" (کارگردان 3Toy Story ) از این فیلم کلا برکنار شده‌اند و به جای آن‌ها "Mark Andrews" کارگردان انیمیشن "Brave" و هم‌چنین "Pete Sohn"، کارگردان "Party Cloudy" برای انجام پروژه برگزیده شدند.
در حال حاضر "John Lithgow" یکی از صداپیشگان فیلم گفته است که پیکسار قصد دارد تا به کلی فیلم را تغییر دهد "من تمام نقش خود را در Good Dinosaur ضبط کرده‌ام، اما آن‌ها گفتند که هر چه تا الان ساخته شده منحل است و کار به طور کل قرار است تا از نو ساخته شود. داستان جدید یک داستان فوق العاده بهتر است، بنابراین من دوباره در ماه آینده بر روی ضبط کار جدید خواهم بود. نگران نباشید، فیلم جدید بهتر از آن‌چه تصور می‌کنیم خواهد شد."
بنابر گفته Lithgow، صداپیشگان دیگر این انیمیشن چون "Frances McDormand"، " Lucas Neff"، " Bill Hader"، "Neil Patrick Harris" و "Judy Greer" نیز در قسمت صداگذاری، کارشان به اتمام نرسیده است.
این ماجرا برای یک استودیوی انیمیشن سازی با چنین سابقه درخشانی کمی نگران کننده است، اما امیدواریم که این تاخیر، فیلم را به بهترین فیلم ممکن برای پیکسار تبدیل سازد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
The Good Dinosaur
لینک کوتاه
برچسب ها