اجرای باورنکردنی فلوت با دست

نویسنده:

۰۹:۴۳:۱۴

 
"میتسوهیرو موری" (Mitsuhiro Mori) یک جوان ژاپنی بی آن‌که از فلوت استفاده کند، زیباترین موسیقی را با دستانش می‌نوازد. اگر بخواهیم کاملا صادق باشیم، بسیاری از ما حتی نمی‌دانستیم که چنین چیزی به عنوان یک فلوت دستی (hand flute) وجود داشته است، اما میتسوهیرو موری نه تنها ثابت کرد که وجود دارد، بلکه او به طور کامل ما را حیرت‌زده نیز می‌کند.
او همراه با همکار پیانیست خود، با استفاده از دست به عنوان تنها ابزار نوازندگی، می‌تواند تمام قطعات موسیقی را تولید و خلق کند. توجه داشته باشید برای انجام این کار از هیچ گونه حقه یا فریبی استفاده نمی‌کند و در نواختن و اجرای آن از استعدادی شگرف برخوردار است. میتسوهیرو و دوست دوران کالج او " کیسوکه اوسادا" (Keisuke Usuda) برای اجرای "پیانو و فلوت دستی موسیقی دو نفره کودکی" (Piano and Hand Flute Duo Childhood) به هم ملحق شدند. در واقع پس از این‌که اوسادا این مهارت غیر معمول دوست جدید خود را دید، تحت تاثیر قرار گرفت و پیشنهاد اجرا را با استفاده از این تکنیک به او داد.
 
این دو نفر به همراه هم، تاکنون در ده‌ها برنامه تلویزیونی شرکت کرده‌اند و شبکه‌های مختلف آن‌ها را نشان داده‌ است. هم‌چنین سی دی‌های آن‌ها فروش باورنکردنی داشته است. هنر خیره‌کننده این دو هنرمند مخاطبان بسیاری در کشورهای متعددی در سراسر جهان دارد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Mitsuhiro Mori
لینک کوتاه
برچسب ها