استوری‌های اینستاگرام: نکاتی برای استفاده از ویژگی استوری اینستاگرام (بخش دوم)

نویسنده:

۰۴:۲۲:۲۸

قرار دادن عکس‌های گالری و اسنپ برای استوری

حالا که مشغول این کار هستید، چرا از عکس‌های ذخیره شده بر روی اسنپ چت یا عکس‌های گرفته شده در گوشیتان برای استوری استفاده نکنید؟ بعد از گرفتن یک اسنپ در اسنپ چت، تنها بر روی گزینه دانلود کلیک کنید. بر روی نوار دوربین شما ذخیره خواهد شد. برای اضافه کردن عکس برای استوری از گالری عکس‌ها، اینستاگرام را باز کرده، استوری را شروع کنید و صفحه را به سمت پایین بکشید. یک گالری با تمام عکس‌های اخیر شما نمایش داده‌خواهد شد، شامل اسنپ چت‌های ذخیره شده شما. بر روی اسنپ خود کلیک کرده و سایر مراحل معمول را ادامه دهید. همچنین می‌توانید تنها از عکس‌هایی که در ۲۴ ساعت گذشته بر روی نوار دوربین شما ذخیره شده‌اند انتخاب کنید. پس سریع‌تر خواهد بود.

Boomerangs، Hands-free و پخش زنده، اوه خدای من.

بگذارید با بومرنگ شروع کنیم. اینها جالب هستند، ویدئوهایی که از ابتدا به انتها و بالعکس پخش می‌شوند. هر بومرنگی که شما در طی ۲۴ ساعت درست می‌کنید می‌تواند بعنوان استوری گذاشته شود، مانند اضافه کردن عکس از گوشی.

گرچه برای درست کردن بومرنگ نیاز است به جای دیگری سر بزنید، این امکان در قسمت استوری شما نیز فعال است. برای آغاز یک بومرنگ، صفحه گوشی را به سمت راست بکشید. با این کار وارد صفحه دوربین استوری می‌شوید. در زیر دکمه ضبط شما حالت بومرنگ را خواهید دید. آن را انتخاب کرده و دکمه ضبط را بزنید تا یک پریدن کوتاه را ضبط کنید.

همچنین برای ضبط فیلم دیگر نیازی به فشار دادن و نگه‌داشتن دکمه ضبط نیست. تنظیمات دست آزاد در قسمت انتخاب فرمت، به شما اجازه می‌دهد تا بدون دست، ضبط فیلم را انجام دهید. دکمه Hands-Free را فشار داده و نگه‌دارید تا تایمر نمایش داده شود و شروع به شمارش معکوس کند تا زمانی که ویدئو آغاز شود. شما در کل سه ثانیه زمان دارید.

شما می‌توانید در قسمت استوری، ویدئوی پخش زنده داشته باشید. این ویژگی بسیار شبیه به ویژگی ویدئوی پخش زنده فیسبوک است. تنها دوربین استوری خود را باز کرده و تنظیمات پخش زنده را انتخاب کنید. یک گزینه پخش زنده در بالای صفحه استوری برای فالوورهای شما نمایش داده خواهد شد تا به آنها در این خصوص اطلاع دهد، همچنین اینستاگرام به بعضی از فالوورهای شما نیز اطلاع خواهد داد. بله درست است، آن‎ها راه‎کارهایی برای بهتر کردن عکس‎ها هستند.

یکی از بهترین چیزها درباره اسنپ چت ، اضافه کردن چیزهای بامزه به عکس‌هاست. استوری اینستاگرام نیز دسته‌ای از این ویژگی‌ها را دارد.

برای شروع، فیلترهایی وجود دارند. ولی صورت‌های عروسکی یا برف رنگین کمانی که در اسنپ چت دارید، نیست. اما راه‌هایی هست تا فیلترهایی اضافه شوند. بعد از گرفتن یک عکس یا فیلم، در میان آب انگشت بکشید تا فیلتر اضافه کنید.

زمانی که فیلتر خود را انتخاب کردید، برچسب‌هایی اضافه کنید.شما دکمه استیکر را بعد از ابزار متن و نقاشی خواهید یافت. بر روی آیکون چهره خندان کلیک کنید، سپس قادر خواهید بود استوری خود را با استیکر‌های انتخابی آماده کنید. زمانی که یک استیکر انتخاب کردید، آنرا جابجا کرده و تغییر سایز دهید.

اینستاگرام به طور مداوم استیکرهای جدیدی اضافه می‌کند، پس اطمینان حاصل کنید که هر بار از نوار منو استیکرها را کامل ببینید. برخی انتخاب‌های موجود عبارت اند از:

  • آب و هوا
  • آیتم های موجود
  • تعطیلات
  • روزهای هفته
  • مکان‌ها
  • کلاه‌ها و عینک‌های خنده‌دار
  • ایموجی‌ها

شما می‌توانید صورت دوستان و یا صورت خود را بر روی یک استیکر قرار دهید. یک فیلم یا عکس گرفته سپس بر روی گزینه smiley face کلیک کنید. سپس بر روی تنظیمات استیکرها بر آیکن دوربین کلیک کنید. دوربین باز خواهد شد، پس شما یک سلفی خواهید گرفت. بر روی دایره سفید در زیر صورت خود کلیک کنید تا عکس بگیرد.

انگشت خود را بر روی Selfie نگه دارید تا قاب آن را به حالت محو، دایره و یا مربعی تغییر دهید. آنگاه میتوانید استیکر را مانند سایر استیکرها تغییر دهید.

اگر می‌خواهید یک استیکر در نقطه مشخصی از ویدئو یا بومرنگ بماند، می‌توانید آن را پین کنید. استیکر را جای‌گذاری کنید سپس آن را فشار داده و نگه‌دارید، تنظیماتی نمایش داده می‌شوند. بر روی pin برای تایید کلیک کنید. شما می‌توانید هر تعداد استیکر که می‌خواهید در ویدئو پین کنید.

تعدادی استیکر هستد که می‌خواهید بارها و بارها استفاده کنید؟ شما می‌تواپنید با کلیک بر روی گزینه صورت خندان و کشیدن به سمت راست، به استیکرهای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. استیکرهای اخیرا استفاده شده نمایش داده می‌شوند.

زمانی که استیکرهای خود را اضافه کردید، میتوانید از متن نیز استفاده کنید. برای اضافه کردن متن به سادگی بر روی گزینه text در قسمت بالایی سمت راست صفحه خود رفته و بر روی رنگ مورد نظر کلیک کنید. اگر رنگ‌ها درست نیستند، مایوس نشوید. منوی رنگ ها را به سمت چپ بکشید تا رنگ‌های جدید ظاهر شوند.

 

برگرفته از
Cnet
لینک کوتاه