«Iron Man 4» با رابرت داونی ساخته نمی‌شود

نویسنده:

۰۳:۵۴:۳۴

 
بنا بر برخی دلایل، شایعاتی مبنی بر این ‌که استودیو مارول (Marvel Studios) قصد دارد تا "رابرت داونی" (Robert Downey Jr) را برای قسمت بعدی فیلم "Iron Man"  خارج از قرارداد حاضر خود در "3 Avengers" و "The Avengers: Age of Ultron" برگرداند، ساخته شده بود. اما در نهایت، آخر هفته گذشته در TIFF در حالی که او در مورد فیلم درام جدید خود با نام "قاضی" (The Judge) صحبت می‌کرد، مستقیم سراغ خود او رفتند و زمانی که در مورد این شایعه از او پرسیده شد، داونی پاسخ داد "نه، هیچ برنامه‌ای برای ساخت Iron Man 4 وجود ندارد." همکار او "Gwyneth Paltrow" بعد از اکران Iron Man 3  نیز این چنین گفته بود.
حال این بدین معنا نیست که مارول هرگز دیگر یکی از قسمت‌های فیلم‌ دنباله‌دار مرد آهنین را نخواهد ساخت، بلکه وضعیت این کاراکتر به احتمال زیاد بیشتر به آن‌چه برای "تونی استارک" (Tony Stark) در دنباله‌های Avengers اتفاق می‌افتد بستگی خواهد داشت.
با توجه به شایعات در مورد یک تیم جدید برای ساخت فیلم "The Avengers: Age of Ultron" در تابستان آینده و بحث قبلی داونی در مورد ترک قراردادها در چند سال آینده، زمانی که او 50 ساله می‌شود، احتمال دارد استارک گروه ابرقهرمان‌ها را ترک کند. در پایان، هر چقدر هم که ما او را دوست داشته باشیم، همیشه می‌دانستیم که داونی برای همیشه نمی‌تواند در جهان واقعی و با در نظر گرفتن بالا رفتن سنش، مرد آهنین باقی بماند. اما این قضیه این سوال را که چه اتفاقی برای شخصیت تونی استارک می‌افتد را برمی‌انگیزد؟

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Iron Man 4
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه