ریچارد کیل، بازیگر «Jaws» تبه کار در جیمز باند، در ۷۴ سالگی درگذشت

نویسنده:

۰۴:۱۶:۵۹

 
"ریچارد کیل" (Richard Kiel) که بیشتر برای بازی در دو فیلم جیمز باند (James Bond) در کنار ستاره آن "راجر مور" (Roger Moore)، به نام‌های "The Spy Who Loved Me" و "Moonraker" و هم‌چنین برای بازی در فیلم کمدی "آدام سندلر" (Adam Sandler) به نام "Happy Gilmore" شهرت دارد، بعد از ظهر روز چهارشنبه در یک بیمارستان در فرزنو (Fresno) کالیفرنیا، درست سه روز قبل از تولد 75 سالگی خود درگذشت.
سخنگوی بیمارستان کلی سانچز گفت، کیل در مرکز پزشکی سنت اگنس درگذشت؛ او با بیان محرمانه بودن اسناد بیمار، هیچ جزئیات بیشتری در مورد علت مرگ او ذکر نکرده است. پای این بازیگر پیش‌تر از این، در همین هفته شکسته شده بوده است، اما مشخص نیست که این رویداد به مرگ او گره خورده باشد.
"استیو استیونس" (Steve Stevens)، ایجنت کیل می‌گوید "او برای بیش از 35 سال یک دوست و مشتری بسیار وفادار بوده است. شوهر و پدری فوق العاده، و نه تنها یک بازیگر بزرگ بلکه یک مرد بسیار بزرگ بود."
کیل از صدای خود برای یک بازی ویدئویی جیمز باند در سال 2003 استفاده کرده بود، اما از آثار جدیدتر او صداپیشگی شخصیت "Vlad" در انیمیشن "Tangled" در سال 2010 می‌باشد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
ریچارد کیل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه