ساخت قسمت جدید «I Am Legend» بدون ویل اسمیت

نویسنده:

۰۸:۱۳:۵۱

 
پس از سال‌ها تلاش برای کشف راه درست برای ساخت دنباله‌ای برای فیلم آخرالزمانی سال 2007، به نام "I Am Legend" با بازی ویل اسمیت (Will Smith)، به نظر می‌رسد که در نهایت کمپانی برادران وارنر راه درست را فهمیدند! متاسفانه (یا شاید خوشبختانه) برای طرفداران فیلم اصلی، ویل اسمیت در فیلم جدید آن حضور نخواهد داشت.

به گزارش ددلاین (Deadline)، استودیو مشغول بازی با یک نوشته از گری گراهام (Gary Graham) به نام "یک باغ در پایان جهان" (A Garden at the End of the World) می‌باشد و قصد دارد تا آن را به نسخه‌ای برای ساخت "I Am Legend" تبدیل کند. گراهام کارمند فروشگاه اپل بود که پس از ارسال نوشته خود در وب سایت  The Black List، کارش به این‌جا ختم شد. برادران وارنر نوشته را به عنوان یک نسخه علمی تخیلی از فیلم‌ کلاسیک "جویندگان" جان وین انتخاب کردند، و در حالی‌که از گراهام خواستند به بازنویسی فیلم‌نامه خود را به طور معمول بپردازد، از تولیدکننده "I Am Legend" نیز خواستند تا در مورد شباهت نوشته‌‌ها در تم‌ و حتی افسانه صحبت کند. و در نهایت آن‌ها تصمیم به تولید فیلم جدید گرفتند.

فیلم اول در سال 2007، به کارگردانی "فرانسیس لارنس" (Francis Lawrence) ساخته شده و از رمان "ریچارد ماتیسون" (Richard Matheson) پس از ساخت فیلم‌های "آخرین انسان روی زمین" در سال ۱۹۶۴ و "مرد امگا" در سال ۱۹۷۱ اقتباس شده است.
 
یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
I Am Legend
لینک کوتاه

دیدگاه