عجیب‌ترین اتومبیل‌های نمایشگاه اتومبیل پاریس ۲۰۱۴

نویسنده:

۱۲:۰۵:۱۸


Ligier JS50
شرکت فرانسوی لیگیر تعداد زیادی اتومبیل کوچک در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است که JS50 یکی از این اتومبیل‌ها است.

Dacia Lodgy Stepway
شرکت داچیا مدل زمخت‌تری از Lodgy در این نمایشگاه ارائه کرده است که تنها روکشی پلاستیکی به ابعاد وانت مانند آن اضافه کرده است.

The Semra
نام این اتومبیل Semra است. چیز زیادی از این اتومبیل نمی‌دانیم، اما شیک بودن مطمئناً در فرآیند طراحی آن مورد توجه قرار نگرفته است.

Lexus RC F Carbon
اتومبیل Lexus RC F جدید اتومبیل خوبی است، طراحی خوب و مهندسی مناسبی دارد، اما برای برندی سخت‌گیر مانند لکسوس، استفاده از مدل کربنی کمی فراتر از تصور است. همان‌طور که نام این اتومبیل نشان می‌دهد، فیبر کربنی را به آنچه یک کوپه ظریف بود، اضافه کرده است.

Aixam Crossover
این اتومبیل را کراس‌اور می‌دانند، اما در واقع کراس‌اور نیست، بلکه یک خودروی کوچک دیگر از شرکت Aixam است. این اتومبیل از موتور دیزی دو سیلندری 400 cc برخوردار است و تنها یک دنده دارد.

Jeep Wrangler از شرکت موپار
این اتومبیل ممکن است موردپسند همه نباشد، اما اتومبیلی بلند و برجسته است که سپرهایش از زمین فاصله دارد، میله‌های سقفی و تایرهای بزرگی دارد که باعث شگفتی همگان می‌شود.

Venturi America
شرکت خودروسازی فرانسوی که اتومبیل‌های الکتریکی می‌سازد، اتومبیل America خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت. اتومبیل کروکی سقف باز و بلند با قدرتی معادل 400 اسب بخار در این نمایشگاه عرضه شده است.

Ford Focus
هیچ چیز عجیبی در مورد این اتومبیل وجود ندارد. با این حال، این شرکت نمونه‌ای از این هاچ‌بک را به نمایش گذاشته است که گویی یک سری کودک یک ساله با مدادشمعی بدنه‌ این اتومبیل را نقاشی کرده‌اند.

Courb C-Zen
شما منتظر یک اتومبیل الکتریکی فرانسوی بودید و حالا دو اتومبیل با این خصوصیات وجود دارد. این اتومبیل 100Nm تولید کرده و طی 8 ساعت کاملاً شارژ می‌شود.

Ford EcoSport
این اتومبیل جدید نیست، اما طراحی آن هنوز هم مبهم است. اما به نظر نمی‌رسد ظاهر این اتومبیل بی‌پروا خریداران را از خرید منصرف کند؛ زیرا فروش رنگ آبی این اتومبیل هنوز هم بسیار بالا است.

 
پریا اقدامی

 
برگرفته از
Paris Auto Show
لینک کوتاه

دیدگاه